4000 TL monitör önerisi

PawnF

Hectopat
Daha fazla  
Vs.
Çok bir farkı var mıdır? 500TL farka değer mi? Bence değer gibi geliyor.
G-Sync var mı bu monitörlerde?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vs.

Hocam e-sporcu değilseniz bu monitörü almanın ne anlamı var? 60 Hz gayet güzel bir monitör alabilirsiniz.

Hocam e-sporcu değilseniz bu monitörü almanın ne anlamı var? 60 Hz gayet güzel bir monitör alabilirsiniz.

Hocam artık e sporcu da olsan normal oyuncuda olsan 144 Hz ve üstü şart gibi bir şey arkadaşın bakması normal.

Vs.

Sizin konuya gelirsek ikisinde de G-SYNC var bence üstteki daha mantıklı olur.

Son düzenleme:
144 Hz uygun mudur sizin için yoksa 240 mı olsun.

240 olanı alacağım 0.5ms DyAc+ özelliği nvidi G-Sync görevini yapıyormuş.
Eğer 280Hz isterseniz bu da olabilir bu da hem IPS hem G-Sync özelliği var.

IPS panel tercih etmiyorum bu monitörü inceledim zaten ELMB Sync olayı ile 280Hz oluyor o da baş ağrısı tarzı şeylere sebep oluyormuş ben yaklaşık 14-15 saat bilgisayar başında oturduğum için uygun göremedim ayrıca hız aşırtma ile 280Hz olmuş. Bu da monitör açısından zararlı bir şey bence ben şahsen hız aşırtılmış bir monitör tercih etmeyeceğim diğer bir kötü özelliği ise 27" yine de güzel yorumun için teşekkürler :).

Bu monitörüde inceledim istersen girip yorumlarınada bakabilirsin ölü piksel veya ghosting olan olmuş ben 4 milyar vereceğim ve ölü piksellemi karşılaşacağım veya ghosting o yüzden bunu da tercih etmedim.
Herkese güzel yorumları için teşekkürler an itibari ile.
Monitörü alacağım 1 - 1.5 ay sonra düşüncelerimi paylaşırım fakat yüzüstü bırakacak bir monitör gibi durmuyor çoğunlukla FPS oyunu oynuyorum zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı