4000 TL monitör önerisi

yakuzza

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. Monitör almayı düşünüyorum 144 veya 165 hz, 24 inç, va ya da ips panel olması farketmez. Bütçem maksimum 4000TL sizce ne alabilirim?

Son düzenleme:

Son düzenleme:
En azından 2k veya 4k almaya çalışın fiyatlar ne kadar bilgim yok ama FHD kesmiyor beni artık.

Bana sorarsanız paranız biraz cebinize kalsın ve F/P ürün GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör | ITOPYA alın.
Mağazaya gidebilirsen biraz takıl, sonra test et ve al.
Hocam ürüne baktım. Ürün özelliklerine göre ucuz bir fiyat gibi gözüküyor. Üründe herhangi bir kötü nokta var mı yoksa gerçekten ucuz ve kaliteli mi?

Asus TUF Gaming VG249Q 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü güzel gibi gözüktü daha önceden de almayı düşünüyordum sizce​

GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör mü alayım yoksa Asusun monitörünü mü alayım?​

Hocam ürüne baktım. Ürün özelliklerine göre ucuz bir fiyat gibi gözüküyor. Üründe herhangi bir kötü nokta var mı yoksa gerçekten ucuz ve kaliteli mi?

Bu fiyat şu an kampanyalı fiyatı. Normalde 5K üzerine satıyorlardı. Bütçene uymayan bir ürün aslında. Şu an uyuyor. Kötü bir yanı yok. Pivot yok. O da normal.
Kaliteli ürün. İtopya sorunlu gelen üründe biraz uğraştırıyor o kadar. Ürün güzel, satıcı düşündürür.
Ayrıca Tuf serisi bu monitörün yanına yaklaşamaz.

ASUS TUF Gaming VG249Q 24" 1ms Full HD FreeSync IPS oyuncu monitörü güzel gibi gözüktü daha önceden de almayı düşünüyordum sizce​

Gigabyte 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2X HDMI DP 3xusb SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming monitör mü alayım yoksa ASUS'un monitörünü mü alayım?​

Gigabyte'ın ki alınır hocam.

Geri
Yukarı