4000 TL monitör tavsiyesi

Bütçe
4000

Alraix

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba forumda açılan birçok konuyu okudum ama kararsın kaldığımdan konu açma gereği duydum. Maksimum 4000 TL (daha fazla artamaz) fiyat bandında bir monitör bakıyorum. FPS oyunlarıyla pek alakam yok ama monitörün düşük Hz olmasını tercih etmem. Minimum 24" olursa ve IPS panel olursa sevinirim.
Son olarak ekran kartım NVIDIA marka ona göre yazılım destekli önermek isterseniz.
Benim almayı düşündüğüm monitörde budur.

G24F-2 güzel monitör hocam, bu fiyata alınır. Ben de kullanıyorum bu arada monitörü, sorularınızı alabilirim.

G24F-2 güzel monitör hocam, bu fiyata alınır. Ben de kullanıyorum bu arada monitörü, sorularınızı alabilirim.

Hocam bazı konularda ışık sızması veya IPS glow gibi sorunlar yaşanabileceğini okudum siz herhangi bir sorun yaşadınız mı bu tarz?

Hocam bazı konularda ışık sızması veya IPS glow gibi sorunlar yaşanabileceğini okudum siz herhangi bir sorun yaşadınız mı bu tarz?
Işık sızması IPS bir monitöre göre normal seviyede hocam, günlük kullanımda vs. hiç gözüme batmadı.

Tamamdır hocam teşekkür ederim. Satıcı olarak İtopya önerir misiniz yoksa alternatif aranmalı mıdır?
Sadece İtopya'da satılıyor diye biliyorum zaten, kargolamasında falan bir sorun yoktu İtopya'dan almanız iyi olur.

Sadece İtopya'da satılıyor diye biliyorum zaten, kargolamasında falan bir sorun yoktu İtopya'dan almanız iyi olur.

Hocam ürünün siparişini verdim. Yanından sadece HDMI kablosu çıkıyormuş sanırım. Yanında gelen HDMI kablosu ile 165Hz kullanabilir miyim yoksa illa DP kabloya ihtiyacım var mı? Eğer varsa DP kablo önerebilirseniz sevinirim.

Hocam ürünün siparişini verdim. Yanından sadece HDMI kablosu çıkıyormuş sanırım. Yanında gelen HDMI kablosu ile 165Hz kullanabilir miyim yoksa illa DP kabloya ihtiyacım var mı? Eğer varsa DP kablo önerebilirseniz sevinirim.
Yanından çıkan HDMI ile 180Hz bile kullanabiliyorsunuz hocam, gerek yok Display Port almanıza.

Yeni konular

Geri
Yukarı