4000 TL monitörlü sistem önerisi

upload_2017-5-23_15-21-0.png

Sapphire tavsiye eden var etmeyen var. İstersen bu siteden Asus,Galax gibi markaları da tercih edebilirsin. Fiyat haliyle biraz oynar. Bu sistemin üstüne pek bir sistem olacağını sanmıyorum.

O bütçeye arkadaş 1500X+RX 580 4GB anca sığdırabilmiş. O yüzden işlemciyi bir alt kademeye getirerek(1400), ekran kartı 8GB tercih edilmelidir dedim. Fakat 1500X+RX 580 8G için 256 GB SSD'den ödün verilmelidir.

Doğru fakat ilerde bir ekleme yapmak istemiyorsa alıp uzun süreler kullanmak istiyorsa işini görebilecek bir sistem, ayrıca da direkt olarak ekran kartını bütçe artırıp 8G alabilirdi abartılacak bir durum yok ortada. İşlemci de SSD de gayet sağlıklı ve performanslı olur bu sistem için.

Doğru fakat ilerde bir ekleme yapmak istemiyorsa alıp uzun süreler kullanmak istiyorsa işini görebilecek bir sistem, ayrıca da direkt olarak ekran kartını bütçe artırıp 8G alabilirdi abartılacak bir durum yok ortada. İşlemci de SSD de gayet sağlıklı ve performanslı olur bu sistem için.
Ben sistemin performansı kötüdür demedim, arkadaş bütçe arttıramayacaksa farklı kombinasyonlar sundum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı