4000 TL monitörlü sistem önerisi

Sırf SSD için VRAM'den ödün verilmemeli. Ekran kartı yatırımı daha önemli. SSD daha sonra da eklenebilir.

VRAM yetmediği zaman bilgisayar Ram'den kullanmaya başlar. Dediğin evet gayet mantıklı, ancak belki de ileride bir ekleme yapmadan hazır alıp oynamak istiyordur arkadaş. Bu yüzden bence senin dediğin ile benim dediğim arasında fark yok ama sonradan ekleme yapılmayacaksa maalesef VRAM'den ödün vermeli. Konuyu uzatmanın alemi de yok iyi sosyaller.

VRAM yetmediği zaman bilgisayar Ram'den kullanmaya başlar. Dediğin evet gayet mantıklı, ancak belki de ileride bir ekleme yapmadan hazır alıp oynamak istiyordur arkadaş. Bu yüzden bence senin dediğin ile benim dediğim arasında fark yok ama sonradan ekleme yapılmayacaksa maalesef VRAM'den ödün vermeli. Konuyu uzatmanın alemi de yok iyi sosyaller.
Haklı olabilirsiniz ancak RAM, VRAM kadar başarılı olamaz. SSD illa alınmamalı demiyorum. 120 GB'a düşürülebilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı