4000 TL MSI vs Asus Sistem Toplama

Bi soru daha sormak istiyorum MSI gtx980 gtx1060 dan neden daha pahalı?
Çünkü son tür bir kart, demek istediğim şu, GTX 950, 960, 970, 980, numara arttıkça fiyat artıyor, düştükçe fiyatta düşüyor, o nedenle GTX 1060 ucuz. 10xx serisi olabilir, ama son iki rakamı daha düşük olduğu için fiyat daha düşük oluyor. Nvidia fiyat konusunda biraz saf, o nedenle 980'den daha yüksek performanslı kartlardan bile hala daha pahalı. Karışık oldu, ama anlatabildiysem ne mutlu bana.

Eki Görüntüle 182180

Örnek olarak bu sistem olur ise. Anakart olarak Asus B150 Gaming/Aura ile ekran kartı Asus Strix GTX 1070 olur ise 200-300 lira arası bir fiyat farkı oluşur. Msi daha ucuz kalıyor ama performans olarak aşağıda kalır yanı yok. Önceki sistemim de Asus kullanmıştım. Şuan da kullandığım çevre birimleri dahil Msi markası ve gayet memnunum. Bazı arkadaşlar Asus teknik servis sorunları yaşamışlar, forum içerisinde. Msi tercih edilebilir.
Kardeş gerçekten çok iyi bir sistem önermişsin. Eline sağlık.

Çünkü son tür bir kart, demek istediğim şu, GTX 950, 960, 970, 980, numara arttıkça fiyat artıyor, düştükçe fiyatta düşüyor, o nedenle GTX 1060 ucuz. 10xx serisi olabilir, ama son iki rakamı daha düşük olduğu için fiyat daha düşük oluyor. Nvidia fiyat konusunda biraz saf, o nedenle 980'den daha yüksek performanslı kartlardan bile hala daha pahalı. Karışık oldu, ama anlatabildiysem ne mutlu bana.
Çok saol bilgilendirdiğin için.

kaç W güç kaynağı almam lazım sizce sıvı soğutma cooler master seidon 120 alıcam bide kasa olaral corsaır carbıde clear 400c

Dosya Ekleri

• pc (2).png
    pc (2).png
    63 KB · Görüntüleme: 80
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı