4000 TL Sistem Tavsiyesi - Sadece Kasa

• Konuyu başlatan grkn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 1B
Sağolun tavsiyeniz için,

Fakat bütçeyi 6000 e çıkardım, i7 işlemci istememin sebebi After Effects programını kullanıyorum, işim bu. Yani render için de olacak bu bilgisayar.
Aynı zamanda oyun oynamayı da çok severim boş vakitlerimde.

i7 6600k işlemci

Ekran kartı olarak da "asus strix gtx 980 ti oc" düşünüyorum. Performans testlerinde en iyi o gibi.

Düşüncelerinizi ve sistem tavsiyelerinizi bekliyorum tekrardan.
Daha önce bi sistem topladım technopattan, yaklaşık 1 yıl önce, (sistem şu) şimdi o bilgisayarı bizim işyerine vericem de bende yeni bitane toplayacağım bu hafta içinde.

Şimdiden teşekkürler tavsiyeleriniz için.

Sadece kasa, diğer herşey hazırda var.

Konu başlığını değiştiremedim 6000 tl olarak. Nerden değiştirebilirim

Adsız.png

Bütçenizi aşıyor fakat sizin ilacınız bu. Dilerseniz kullanmış olduğum RAM'den bir adet daha kullanıp dual channel olarak 16GB elde edersiniz. Zamanında bende bu işlerle uğraştım derdiniz iyi anlıyorum. Bu sistemi tavsiye ediyorum. Ayrıca hem işlemcide hem de ekran kartında fazlasıyla O.C. yapabilirsiniz.

Eki Görüntüle 137537
Bütçenizi aşıyor fakat sizin ilacınız bu. Dilerseniz kullanmış olduğum RAM'den bir adet daha kullanıp dual channel olarak 16GB elde edersiniz. Zamanında bende bu işlerle uğraştım derdiniz iyi anlıyorum. Bu sistemi tavsiye ediyorum. Ayrıca hem işlemcide hem de ekran kartında fazlasıyla O.C. yapabilirsiniz.

Sistem cidden çok güzel teşekkür ederim. Yanlız 8gb ram yeterli olmaz diye düşünüyorum , 16 yapsam fiyat iyice uçuyor. Ramlardeki bu mhz çok mu farkettirir. daha düşük fiyata 16 gb yapabilirdim belki. Ayrıca açıkçası pek o.c. yapmadım şimdiye dek, yapabileceğimi de sanmıyorum :) , o yüzden belki daha uygun bi soğutma sistemi kullanabilirim diye düşünüyorum. Siz ne düşünürsünüz bu konu hakkında :)

Bu kadar bütçeye çıktık o kadardan kaçmayacağım artık :) İlk önerdiğiniz sistemi toplayacağım. Peki bu sitemi topladığınız sinerji adlı site güvenilir midir ? Herhangi bi bilginiz var mı bu konuda ?
@AreYouHurt

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı