4000 TL sistem tavsiyesi

Monitör dahil mi?

Dahil değilse şöyle bir sistem öneririm.Eki Görüntüle 215600Toplam:4038 TL (İnventus)
Beğenmediğin değiştirmek istediğin parça olursa geri dönüş yapabilirsin.
cok tesekur ederım bir sorum olacak msi 470 olsa bı fark olurmu?

Kullanım amacı belirtirseniz daha verimli bi sistem toplanabilir. Bu şekilde sadece yüzeyden öneriler alırsınız.

Micro ATX anakart ve micro ATX kasaya dev gibi RX480 sığar mı emin değilim. Micro ATX özel tercih olması lazım micro ATX toplamak için. Ben de RX480'li sistem topladım. Başta RAMi 8GB aldım. RAM 8GB problem çıkarabiliyor ama çok büyük problem değil. İdare edilebilir arkadaşın dediği gibi.
kullanma amacım oyun oynamak ve arada trol amaclı kayıt almak

Ben bu haftasonu topladım 4030tl tuttu sistem şöyle:
i5 7500
Msi b250m bazooka anakart
Msi Rx480 8gb 256bit armor
Hyperx 2400mhz 2x8gb
Samsung 750evo 250gb ssd
Seagate 2tb 7200rpm hdd
Dark n10 kasa
600w 80 plus thermaltake psu
Bekleyecekseniz 2 3 hafta daha bekleyin daha da uygun alırsınız ben 3 farklı yerden sipariş verdim parça parça şimdiden hayırlı olsun :)

Ben bu haftasonu topladım 4030tl tuttu sistem şöyle:
i5 7500
Msi b250m bazooka anakart
Msi Rx480 8gb 256bit armor
Hyperx 2400mhz 2x8gb
Samsung 750evo 250gb ssd
Seagate 2tb 7200rpm hdd
Dark n10 kasa
600w 80 plus thermaltake psu
Bekleyecekseniz 2 3 hafta daha bekleyin daha da uygun alırsınız ben 3 farklı yerden sipariş verdim parça parça şimdiden hayırlı olsun :)
nasıl bilgisayar peki oyunlarda performansı nasıl?

cok tesekur ederım bir sorum olacak msi 470 olsa bı fark olurmu?

kullanma amacım oyun oynamak ve arada trol amaclı kayıt almak

Tabiki alabilirsiniz hatta rx 470 yaparsanız işlemciyi de bi tık düşürebilirsiniz. Ama unutmayın az da olsa fps farkı olacaktır. YouTube da benchmark videolarına bi göz atın derim.
Ama render yapacaksanız işlemciyi yükseltmeniz gerekebilir.

Tabiki alabilirsiniz hatta rx 470 yaparsanız işlemciyi de bi tık düşürebilirsiniz. Ama unutmayın az da olsa fps farkı olacaktır. YouTube da benchmark videolarına bi göz atın derim.
Ama render yapacaksanız işlemciyi yükseltmeniz gerekebilir.
peki birsey sormak ıstıyorum sımdı ben monitor yerıne aynı bılesenler olucak sekılde ekran kartını msi gtx 1060 6gb 192bit alsam suan bır tane monitorum var bıdakı ayada monıtor alırım sızce nasıl olabılır ?

peki birsey sormak ıstıyorum sımdı ben monitor yerıne aynı bılesenler olucak sekılde ekran kartını msi gtx 1060 6gb 192bit alsam suan bır tane monitorum var bıdakı ayada monıtor alırım sızce nasıl olabılır ?
Burada bir kaç benchmark var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı