4000 TL sistem tavsiyesi

@BERWAR

Adata SSD tavsiye etmişiniz ama bunu biraz açar mısınız? Bunun kalitesi nedir, ömrü nedir, vaat ettiği performansı sunuyor mu...

Konuyla alakasız tabloyu nasıl oluşturduğunuzu da söylerseniz güzel olur. Ben yapmaya çalıştım bir kere ama beceremedim.

@Empyrean Bütçeye Adata uyduğu için onu koydum. SSD konusunu çok büyütmeye gerek yok. Her şekilde HDD'den daha iyi. Bu SSD kullanan kişilerde var memmun. Başka modeller de düşünülebilir. Bu sistem 3500 TL bütçesi olanlar için önerdim. 4000 TL'ye daha iyisi de alınır.
@CJack60 Arkadaşımız Adata SSD kullanıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Bu SSD ile ilgili soruları ona da sorabilirsin.

@Empyrean Bütçeye Adata uyduğu için onu koydum. SSD konusunu çok büyütmeye gerek yok. Her şekilde HDD'den daha iyi. Bu SSD kullanan kişilerde var memmun. Başka modeller de düşünülebilir. Bu sistem 3500 TL bütçesi olanlar için önerdim. 4000 TL'ye daha iyisi de alınır.
@CJack60 Arkadaşımız Adata SSD kullanıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Bu SSD ile ilgili soruları ona da sorabilirsin.

Benim kullandığım SP900 modeli bu daha yeni 3D nand teknolojisi kullanıyor. Eminim çok daha performanslıdır. Ben alalı 7 ay oldu hiç bir problem yaşamadım şu ana kadar.

sistem nasıl performansı nasıl bende aynısı toplamayı düşünüyorum

sistem çok güzel oldu bugün vatandan monitör aldım aoc I2481FXH monitörün modeli kesinlikle tavsiye ederim performansa gelince sadece war thunder oynadım 1080p full ayarlarda ortalama 200 fps alıyorum masaüstü işlemlerde usb 3.0dan veri aktarmada yer yer 40mb/s gördüm şimdilik söyleyebileceklerim bu kadar :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı