4000 TL sistem toplama

Bütçe
4000
Bu zamanlar da toplama sistem almak mantıklı değil, uçtu biliyorsunuz ki ekran kartlarının fiyatı. Hazır sistemlere yönelmeniz daha sağlıklı olur. Ama acele edin bu fiyata çok kalmaz hazır sistemler.

Bu zamanlar da toplama sistem asulmak mantıklı değil, uçtu biliyornuz ki ekran kartlarının fiyatı. Hazır sistemlere yönelmeniz daha sağlıklı olur. Ama acele edin bu fiyata çok kalmaz hazır sistemler.

Kesinlikle katılıyorum size lakin 7 yıldır laptop kullanıyorum ve beni anlamanızı umuyorum hele hele şu zamanda oyun oynayan biri olarak laptop kullanmak çok zor bilgisayarımda bozuldu bozulacak hakkı hürüyettine kavuşucak (linki atmıştım ben) bir PC topladım APU bir sistem ama hatam var mı bilemiyorum bu konuda yardım istemiştim.

Kesinlikle katılıyorum size lakin 7 yıldır laptop kullanıyorum ve beni anlamanızı umuyorum hele hele şu zamanda oyun oynayan biri olarak laptop kullanmak çok zor bilgisayarımda bozuldu bozulacak hakkı hürüyettine kavuşucak (linki atmıştım ben) bir PC topladım APU bir sistem ama hatam var mı bilemiyorum bu konuda yardım istemiştim.
Anladım hocam yanış anlamışım :D , ek olarak size şunu öneririm her ne kadar konuyla alakası olmasada : NOVA-580 / INTEL Core i3-10100F / ASUS DUAL RX580 8GB / 8GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
Sırf ekran kartı için bile alınır bu aynı ekran kartı piyasada 4.850 TL'ye satılıyor. https://www.hepsiburada.com/asus-du...tent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.4.2

Anladım hocam yanış anlamışım :D , ek olarak size şunu öneririm her ne kadar konuyla alakası olmasa da: NOVA-580 / INTEL Core i3-10100F / ASUS DUAL RX580 8GB / 8GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
Sırf ekran kartı için bile alınır bu aynı ekran kartı piyasada 4.850 TL'ye satılıyor. https://www.hepsiburada.com/asus-du...tent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.4.2

YARDIM ETİĞİNİZ için TEŞŞEKÜR EDERİM HAYIRLI AKŞAMLAR

Sistemi tek tek atmanız daha iyi olur hocam.
tmm
Sistemi tek tek atmanız daha iyi olur hocam.

Geri
Yukarı