4000 TL sistem toplama

Daha fazla  
Monitör dahil 4000 TL'ye bu sistemi topladım. Yeni çıkacak Vega kartlarında 1080p ekran kartı gelecek mi?
123.png

Son düzenleyen: Moderatör:
@Sociologist teşekkürler. Sapphire'i kaliteli bir marka olsada MSI'ın ''ejderyası'' beni cezbetti. Anakart konusunda da MSI :D
Kendimi fanboy gibi hissettim.
Kasa ve güç kaynağı kaliteli midir? (500W yetersiz gibi)
Monitör hakkında hiç bir fikrim yok. Sahip olan varsa yardımcı olabilir mi?

@Sociologist teşekkürler. Sapphire'i kaliteli bir marka olsada MSI'ın ''ejderyası'' beni cezbetti. Anakart konusunda da MSI :D
Kendimi fanboy gibi hissettim.
Kasa ve güç kaynağı kaliteli midir? (500W yetersiz gibi)
Monitör hakkında hiç bir fikrim yok. Sahip olan varsa yardımcı olabilir mi?
Monitör FreeSync destekli kalitelidir. Hiç sorun çıkarmaz size. 75Hz 1Ms kaliteli bir monitör.
Ekran kartı olarak da, RX470 ile 580 arasında büyük fark var. "Ejderya" görünüşte ne kadar etkili dursa da, ultra ayarlarda 75Hz monitörde 75FPS alamayınca veya ultrada oynayamayınca size lanet ettirebilir :) Ben olsam 580 tercih ederdim, bu forumda 580vs470 arasından 470 seçecek insan yoktur zaten :D Ancak bilgisayarı kullanacak sizsiniz, tercih size kalmış tamamen.
500W 80+ güç kaynağı ise fazlası ile yeterlidir. O sistemin tüketeceği maksimum 270W.

Bugün kötü bir haber aldım malesef ki sistem yalan oldu. Ama eğer tekrardan alabilme imkanım olursa. 480 alırım. Sadece ''ejderya'' değil Sapphire kötü demiyorum. Ama benim için görünüş önemli. Sistemi dizdikten sonra seyredeceğim bir manzara (güzellik) olsun isterim. Çok fazla kişi kızabilir :D
Ama yapılacak bir şey yok. Huyum kurusun :D :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı