4000 TL telefon önerisi

haruntuna00

Hectopat
Daha fazla  
PUBG Mobile'yi son ayarlarda kasmadan çok ısınmadan kaldırabilecek, parasının hakkını "en iyi" veren bataryası en az 4500 mAh telefonu arıyorum. Çok kararsız kaldım. Pocophone F1, Xiaomi Mi 8 falan düşünüyorum çok kararsızım hangi telefonu alayım Pocophone F1 önerir misiniz?

PUBG Mobile'yi son ayarlarda kasmadan çok ısınmadan kaldırabilecek, parasının hakkını "en iyi" veren bataryası en az 4500 mAh telefonu arıyorum. Çok kararsız kaldım. Pocophone F1, Xiaomi Mi 8 falan düşünüyorum çok kararsızım hangi telefonu alayım Pocophone F1 önerir misiniz?
Söylememişsiniz lakin 2.el bir Iphone 8 Plus bulabilirseniz alın. Çok iyi telefondur. Plusların pili iyi gidiyor. Alırsanız garantili alın. Teknik serviste hoparlörü bozuk olunca ekran da değişiyor. Pili falan yarım saatte değiştiriliyor.

Apple'ın 6S ve sonraki modelleri PUBG Mobile'ı yüksek grafiklerde sabit 60 FPS'de rahat oynatır. Arkadaşın dediği gibi 8 Plus bakabilirsiniz ama 2.el almanı önermiyorum şu an Redmi Note 9 Pro kullanıyorum PUBG Mobile'da kasma falan yok sabit 60 FPS bataryasıda gayet iyi.

Apple'ın 6S ve sonraki modelleri PUBG Mobile'ı yüksek grafiklerde sabit 60 FPS'de rahat oynatır. Arkadaşın dediği gibi 8 Plus bakabilirsiniz ama 2.el almanı önermiyorum şu an Redmi Note 9 Pro kullanıyorum PUBG Mobile'da kasma falan yok sabit 60 FPS bataryasıda gayet iyi.
Aslında 2.el temiz bulunuyor. Piyasanın aşağısında satanların telefonu sıkıntılı. Sıfır almak tabiki de daha iyi ama ekonomi işte. Bir öneriydi. Ama uzun vadede kullanacaksa Iphone çok daha iyi.

Aslında 2.el temiz bulunuyor. Piyasanın aşağısında satanların telefonu sıkıntılı. Sıfır almak tabii ki de daha iyi ama ekonomi işte. Bir öneriydi. Ama uzun vadede kullanacaksa iPhone çok daha iyi.

iOS Android'e göre daha stabil çalıştığı için yüksek verim ve performans alabiliyorsun. Buraya kadar okeyiz ama artık cıvıttılar fiyatları aşırı pahalı özellik açısından baktığın zaman aynı fiyattaki rakiplerinin yanından geçemezler. İşte burada marka değeri ve işletim sistemi ağır basıyor. Ben olsam alırım sağlam bir anroid cihaz düzgün bir şekilde kullanırım. Android cihazlara virüs çok kolay yerleştiği için kaynağı belli olmayan web sitelerine girip saçma sapan yerlerden müzik video vs. indirilmediği sürece uzun vaadede kullanılabilir.

iOS Android'e göre daha stabil çalıştığı için yüksek verim ve performans alabiliyorsun. Buraya kadar okeyiz ama artık cıvıttılar fiyatları aşırı pahalı özellik açısından baktığın zaman aynı fiyattaki rakiplerinin yanından geçemezler. İşte burada marka değeri ve işletim sistemi ağır basıyor. Ben olsam alırım sağlam bir android cihaz düzgün bir şekilde kullanırım. Android cihazlara virüs çok kolay yerleştiği için kaynağı belli olmayan web sitelerine girip saçma sapan yerlerden müzik video vs. indirilmediği sürece uzun vadede kullanılabilir.
Fiyatları pahalı değil, ekonomi kötü. Dediğiniz doğru ama Android yavaşlıyor bir süre sonra. Neyse artık burada telefon tartışması yapmaya gerek yok. Android olarak Xiaomi öneririm.

Fiyatları pahalı değil, ekonomi kötü. Dediğiniz doğru ama Android yavaşlıyor bir süre sonra. Neyse artık burada telefon tartışması yapmaya gerek yok. Android olarak Xiaomi öneririm.

Ekonomimize zaten söylenecek söz yok uçuyoruz. Uzun süre Apple ve Android cihaz kullandım Android cihazın içinde 10 uygulama vardı. Gerekli ve aktif olarak kullandığım ne olduğu belli uygulamaları yükleyerek kullandım. Herhangi bir müzik veya dosya indirmedim cihazıma temiz bir şekilde kullanmaya özen gösterdim. Cihaz ilk günki gibi sorunsuz çalışıyor 3 hafta önce Redmi Note 9 Pro'ya geçtiğim için bir tanıdığa hediye ettim. Elimde iPhone 6S cihazda var Apple düşmanı gibi görünmeyelim. 😀

Ekonomimize zaten söylenecek söz yok uçuyoruz. Uzun süre Apple ve Android cihaz kullandım Android cihazın içinde 10 uygulama vardı. Gerekli ve aktif olarak kullandığım ne olduğu belli uygulamaları yükleyerek kullandım. Herhangi bir müzik veya dosya indirmedim cihazıma temiz bir şekilde kullanmaya özen gösterdim. Cihaz ilk günki gibi sorunsuz çalışıyor 3 hafta önce Redmi Note 9 Pro'ya geçtiğim için bir tanıdığa hediye ettim. Elimde iPhone 6S cihazda var Apple düşmanı gibi görünmeyelim. 😀
Elinizdeki telefon satılık mı acaba ?

Aslında 6000TL iken işe girip iPhone XR almayı düşünüyordum fakat 7500TL' ye çıktığı için malesef alamıyorum.
Bir de sitelerde Apple telefonları yenilenmiş olarak ucuza satıyorlar iyi midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı