4000 TL telefon önerisi

Benim de kuzenim aldı bir alt modelini aşırı memnun o önerdi hatta ondan dolayı bilemedim. Peki en büyük sıkıntısı ne idi? UI? Yazılım? Kamera? Isınma?

Yazılım sorunu, ana menüde kasma, oyunlarda sabit 90 FPS verirken Google Chrome da FPS düşüklüğü yüzünden çökme. Keyfinin kahyasına göre ısınma, soğuma (genshin de 47 derece olan telefon ana ekranda durduğu yerde 59 derece oldu gözümün önünde)
Telefonu toplam 5 kuzenim aldı (20+ kuzenim var 😂) 3'ü oyun için 2'si günlük için aldı.
Oyun için alanlar asla pişman değil aksine inanılmaz memnunlar.
Günlük için alanların hali malum :D

Yazılım sorunu, ana menüde kasma, oyunlarda sabit 90 FPS verirken Google Chrome da FPS düşüklüğü yüzünden çökme. Keyfinin kahyasına göre ısınma, soğuma (genshin de 47 derece olan telefon ana ekranda durduğu yerde 59 derece oldu gözümün önünde)
Telefonu toplam 5 kuzenim oldu (20+ kuzenim var 😂) 3'ü oyun için 2'si günlük için aldı.
Oyun için alanlar asla pişman değil aksine inanılmaz memnunlar.
Günlük için alanların hali malum :D

Anlıyorum, bilgi için teşekkürler.

Samsung en son kullandığımda bayağı bir üzmüştü fakat hala işlemci olarak çok düşük kalıyor bence. Kullanımım 4-5 yıl kadar olacağından dolayı güncellemeler ile ilk günkü halini aratmasını istemiyorum.
Kullandığınız cihaz kötüyse tabii ki üzer. Sadece oyun oynayacaksanız zaten kesinlikle X3 Pro tavsiye ederim, fakat günlük kullanım için o bütçede A52'den daha iyi bir seçenek yok, sırf işlemcisi güçlü diye sosyal medyada telefonunuzun 45 derece olması ve ikide bir çöken arayüz ve uygulamaları, telefonun kendi uygulamalarında bile (galeri vb.) reklam çıkmasını istemezsiniz diye düşünüyorum.

Arkadaşlar POCO X3 Pro aldım şu anda 2 haftadır kullanmış bulunmaktayım. Isınma problemi ile karşılaşmadım daha. Önerenler ve tavsiyelerde bulunmuş olan tüm arkadaşlara da tekrar teşekkür ediyorum.

Geri
Yukarı