4000 TL telefon önerisi

Aslında 6000TL iken işe girip iPhone XR almayı düşünüyordum fakat 7500TL'ye çıktığı için maalesef alamıyorum.

Biraz mantıklı düşünürsen iPhone XR 7500 TL bu telefonun özelliklerini rakip gösterilen cihazlarla bir karşılaştır aralarında nasıl farklar var bana hak vereceksin şu an ülkede çoğu insan sırf gösteriş olsun diye kullanıyor bu cihazları telefondan anladıklarından değil kullanan birine sorsan işletim sistemini dahi bilmez. Apple'ı çok seviyorum hoşuma gidiyor ama sırf işletim sistemi ve marka için bu kadar para verilmesini mantıklı bulmuyorum. Ülkede şöyle bir algı var anroid cihazlar hemen yavaşlıyor Apple'da böyle olmuyor yok öyle dava kardeşim telefonu dikkatli bir şekilde kullanırsan özen gösterirsen seni 5 sene rahat götürür canlı örneği benim anroid cihazların güvenlik korumaları IOS'a göre fos bu yüzden bir virüs çok rahat sisteme yerleşiyor CPU'nuzu kullanıyor sonra başlıyorlar anroid yavaşlıyor anroid böyle oluyor Apple kral len falan kafayı yedirtirler adama iki işletim sistemini kullanmış biri olarak güncel bir anroid cihaz almanı öneririm.

Normalde satıcaktım. Cihazın içinde kıymetli bir uygulama (iPlay) olduğu için satmaya kıyamadım. Cihazın şarj soketi de mefta oldu zaten 1000 TL için satmaya değmez. 🙂

Apple'ın 6S ve sonraki modelleri PUBG Mobile'ı yüksek grafiklerde sabit 60 FPS'de rahat oynatır. Arkadaşın dediği gibi 8 Plus bakabilirsiniz ama 2.el almanı önermiyorum şu an Redmi Note 9 Pro kullanıyorum PUBG Mobile'da kasma falan yok sabit 60 FPS bataryasıda gayet iyi.
Pubg Redmi Note 9 Pro ile hangi ayarlarda 60FPS? Bir de ne kadar batarya gidiyor saatte çok ısınıyormu? Bir Redmi Note 9 Pro kullanıcısına bizzat sormak istedim.😀

PUBG Redmi Note 9 Pro ile hangi ayarlarda 60FPS? Bir de ne kadar batarya gidiyor saatte çok ısınıyor mu? Bir Redmi Note 9 Pro kullanıcısına bizzat sormak istedim.😀

En yüksek grafiklerde oynuyorum dostum cihazda pek uzun süre maç attığım söylenemez. Ama dün RP görevleri için giriş yaptım 20 25 dakika oynadım %6 falan yemisti. Ben iPhone 6S'de 25 dakika bir maç attığım da %35 falan şarj yiyordu ve ısınıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı