4000 TL telefon önerisi

Bütçe
4000
Kamera hariç POCO X3 Pro daha iyi. Ama tek amacınız oyun değilse 10 Pro daha mantıklı gibi, ama söyleyeyim X3 Pro daha performanslı.

Hocam sadece kamera değil ekran alanında da büyük bir fark var.

@Dogan Akar @iYiqit_Winner Galaxy A52 mi yoksa Redmi Note 10 Pro 8 GB versiyonu mu?

Kesinlikle A52 öneririm hocam.
Kim diyor hocam. Güldürmeyin beni. 😄

Ben diyorum hocam. Görünüş olarak gerçektende (kılıfsiz) oyuncak telefon gibi duruyor ve öyle hissettiriyor.

Hocam sadece kamera değil ekran alanında da büyük bir fark var.

Kesinlikle A52 öneririm hocam.

Ben diyorum hocam. Görünüş olarak gerçektende (kılıfsiz) oyuncak telefon gibi duruyor ve öyle hissettiriyor.

Hocam X3 Pro IPS, 10 Pro ise AMOLED bir ekrana sahip. Ekran koruma tarafında X3 Pro corning gorilla 6, 10 Pro corning gorilla 5 bulundurmaktadır. Evet 10 Pro parlaklık, kontrast ve multi touch alanında daha önde olsa da başka büyük bir fark göremedin şahsen. Eğer kaçırdığım varsa açıklarsanız sevinirim.

Hocam X3 Pro IPS, 10 Pro ise AMOLED bir ekrana sahip.

Hocam sadece AMOLED ekran bile önemli bir teknoloji. Sırf AMOLED diye telefon alanlar var. Daha önce AMOLED ekran kullanmış kişiler için zaten IPS LCD olması çok büyük bir eksi diye düşünüyorum.

Hocam sadece AMOLED ekran bile önemli bir teknoloji. Sırf AMOLED diye telefon alanlar var. Daha önce AMOLED ekran kullanmış kişiler için zaten IPS LCD olması çok büyük bir eksi diye düşünüyorum.

Haklısınız hocam, IPS kullanıcısı olduğum için tam farklarını bilmiyorum, teşekkürler aydınlatmanız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı