4000 TL telefon önerisi

mutlu pide

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Mars
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer AN515-55 / RTX 3050 / 16 GB 2933 MHz RAM / i3 10300H
Facebook WhatsApp YouTube açsa yeter. Bir de Android sürümü çok da düşük olmasın sonra bir şeyler aniden açılmamaya ya da rastgele bir program arada bir durduruldu hatası vermeye başlıyor. Ne önerirsiniz?

Sorunsuz yazılım istiyorsan o bütçeye android değil de temiz bulursan Iphone 7 olabilir.
O kadar sorunsuz mu olması gerekiyor ilerde şu bu durduruldu hatası vermemesi için? Benim bildiğim Android 10 yeter ki o da o kadar yeni sayılmaz eski telefonlarda da olması lazım. Ayrıca 0 olması gerek.

Ana sayfa da bile hafif hafif donmalar yaşayacağınız bir telefon ben 10 bin lira altı bütçeye Samsung tavsiye etmiyorum.
4000 liraya zaten yoktur donma yaşanmayan telefon çok da sıkıntı değil.

Bu bütçede sıfır cihaz almanızı önermem. 2.el S8 bakabilirsiniz.
Dediğim gibi Facebook falan açsa yeter babam kullanacak zaten.

4000TL değil de 1000TL yükseltip Redmi 10C veya 12C bakılabilir 12C 4/64 2. el temiz 4000TL diye görmüştüm telefoncuda. Yükselmezse Redmi Note 8 olabilir.

O kadar sorunsuz mu olması gerekiyor ilerde şu bu durduruldu hatası vermemesi için? Benim bildiğim Android 10 yeter ki o da o kadar yeni sayılmaz eski telefonlarda da olması lazım. Ayrıca 0 olması gerek.
Zaten yazmışlar ama pekiştirmek için bende yazayım. O bütçe ile sıfır Android cihaz alıp maksimum 1 seneye kalmadan sorun yaşamayan yoktur. Android sıfır cihaz alacaksan ve sorunsuz kullanacaksan minimum bütçe 10k şuan.

Geri
Yukarı