4000 TL'lik Sistem Önerisi ve Yorumu

4126 TL olan PC, Kasayı ekleyince 4390 TL'ye çıkıyor yani 265 TL'lik fiyatı ekleniyor. Bu 4390 TL fiyata PowerBoost PSU da dahil oluyor. PSU dahil olmasa, 4146 TL ediyor. PSU'yu nasıl çıkarırım onu soruyorum size.

sistem 3299 tl
270.20 tl verip r5 2600 yaptınız
80.49 tl verip b450 anakart yaptınız
224.21 tl verip ram 16gb yaptınız
114.98 tl verip nitro model ekran kartı yaptınız
137.98 tl verip 512gb m.2 ssd yaptınız toplam ne oldu 4126.86 tl oldu
spec delta kasa için sizden 344.94 tl istiyorlar siz onu verince toplam 4471.80 tl oluyor sizin anlayacağınız siz artık o psu almış olmuyorsunuz o psu gamepower kasanın içinde kalıyor ve o psu 3299 tl içinde, ayrı yeten para ödemiyorsunuz ki psunun parasını isteyin

Son düzenleme:
Kutusuz işlemciler sikinti cikariyor mu veya fanlari var mi biliyor musun
R5 2600x Stok fanı var evet. Hicbir sorunu yok suan tikir tikir masallah.
Bunu aldım zaten :) Gayet de memnunum. Alacaksanız oneririm. Bence degistirmeniz gereken tek sey kasa. Gamepower kasa hava akisinda kotu. Corsair cok daha iyi bir secim olacaktir. Ben de corsair kasa ile aldim.

R5 2600x Stok fanı var evet. Hicbir sorunu yok suan tikir tikir masallah.

Bunu aldım zaten :) Gayet de memnunum. Alacaksanız oneririm. Bence degistirmeniz gereken tek sey kasa. Gamepower kasa hava akisinda kotu. Corsair cok daha iyi bir secim olacaktir. Ben de corsair kasa ile aldim.
Sharkoon kasa bulunuyor Gamepower değil sanırım.

Sharkoon kasa bulunuyor Gamepower değil sanırım.
Stokta kalmadigi icin yeniden degistirmisler. En son baktigimda gamepower vardi. Bana gore sharkoon da iyidir ama benim gibi corsair yapmaniz hava akisi acisindan cok daha iyi olacaktir.
Merhaba, bu kasanin 550 w olmasi sikintı olmaz mi Frisby FC-9280G USB 3.0 650W 80+ Temperli Cam Siyah Mid-Tower Gaming Kasa - incehesap.com bu kasa daha iyi değil mi yardımcı olursan sevinirim ben de bu sistemi alacam
Frisby kasalar onerilmiyor hocam. Hava akisi konusunda cok kotuler maalesef. Tavsiyem uber sistemdeki 20 tllik corsair yukseltmesini yapmaniz.

Merhaba, bu kasanin 550 w olmasi sikintı olmaz mi Frisby FC-9280G USB 3.0 650W 80+ Temperli Cam Siyah Mid-Tower Gaming Kasa - incehesap.com bu kasa daha iyi değil mi yardımcı olursan sevinirim ben de bu sistemi alacam
550w 80+ psu neden sıkıntı çıkartsın ki 2018 üretimiyse sıkıntı yapmaz ama 2018 önceki sürümse arızalı vs550w lar tabi buna benzer sistem var bende r52600 rx590 8 gb ram spec delta var ekran kartı en fazla 190w harcıyor sisteme 550w yeterli 80+ da varsa dahada iyi olur

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı