4000 TL'lik telefon

Bütçe
4000

Tufancan

Kilopat
Daha fazla  
Gün içerisinde telefon ile bolca vakit geçirip, genellikle sosyal medya, sarjı uzun gidebilecek en fazla 4bin TL'lik bir cihaz bakıyorum. Önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gün içerisinde telefon ile bolca vakit geçirip, genellikle sosyal medya, sarjı uzun gidebilecek en fazla 4bin TL'lik bir cihaz bakıyorum. Önerileriniz nelerdir?

Hocam M31s öneririm bolca vakit geçirecekseniz batarya önemli dediğiniz gibi.

Sosyal medya da vakit geçirecekseniz süper AMOLED sizin için çok daha iyi olur bu yüzden M31s öneririm ama oyun sizin için daha önemli ise Realme 7'ye bakabilirsiniz oyun sizin için çok daha önemli ise POCO X3 alın ama ROM atmak gerekli gibi artık :D

Hocam eğer olmaz derseniz destan yazmaya başlayayım ben :D (istemsizce bir saat bütün telefonları açıklıyorumda bildiğiniz çoğu zaman destan oluyor)

Hocam M31s öneririm bolca vakit geçirecekseniz batarya önemli dediğiniz gibi.

Sosyal medya da vakit geçirecekseniz süper AMOLED sizin için çok daha iyi olur bu yüzden M31s öneririm ama oyun sizin için daha önemli ise Realme 7'ye bakabilirsiniz oyun sizin için çok daha önemli ise POCO X3 alın ama ROM atmak gerekli gibi artık :D

Hocam eğer olmaz derseniz destan yazmaya başlayayım ben :D (istemsizce bir saat bütün telefonları açıklıyorumda bildiğiniz çoğu zaman destan oluyor)
Destanı dinlemeye hazırım xd

65W Hızlı şarj, Super AMOLED ve iyi yazılıma sahip olan Realme 7 Pro'yu tercih edebilirsiniz. Kameraya önem veriyorsanız Oppo Reno 4 tavsiye ederim.

Destanı dinlemeye hazırım xd
Hocam kamera sizin için önemsizse bataryası gayet sizi memnun edecek Realme 7 Pro var 65W hızlı şarj ı ile gerçekten çok güzel Süper amoled ekran ile inanın bataryası daha uzun gidiyor yazılımı da çok iyi

Kamera önemli ise Reno 4 var aynısı ama hızlı şarj çıkartılmış bir kaç küçük güzel detaylar çıkartılmış daha zarif ve şık duran Reno 4 var performansları aynı en basitinden aynı işlemciyi kullanıyorlar amoled ekran bu telefonumuzda

Batarya çok önemli ise powerbank alın yani m51 diyorum 7000 mAh bataryası ile Psikopat bir cihaz kendi fiyat segmentinde rakipsiz bir telefon o konuda Süper amoled ile çok daha fazla gidiyor şarjı ve kamerası da gayet yeterli sadece cihaz tank gibi kavgada kullanmak için ideal

Mi 9T Pro var telefonun yazılımı sıkıntı ancak çok üstün bir performans ile birlikte ön kamerası pop-up yani rom atabilirseniz güzel seçenek kamerası ve diğer özellikleri gayet yeterli amoled bir ekrana sahip
Realme 6 Pro var telefonun en öne çıkan özelliği 90 hz bir ekrana sahip olması ama bu telefonda en büyük eksiklik IPS LCD bir ekrana sahip olması ve kamerasının da pek iyi olmaması

IPS LCD bir telefon öneremem maalesef çünkü oyun sizin için çok önemli değil ve amoled bir ekran varken IPS LCD bir ekran kullanmak saçma olur asıl amacınız oyun değil çünkü :D
benim tercihimi soracak olursanız Süper amoled ve 7000 mAh lik dev gibi bir bataryası sebebi ile M51 i tercih ederdim
kamera sıkıntı değil ise stereo bir hapörler performansı iyi yazılımı güzel bir cihaz almak istiyorum diyorsanız Realme 7 Pro özellikle 65W hızlı şarj sadece kendi başına bile yeter

Eğerki sizin için tasarımı çok önemli bir etken ise Realme 7 Pro ile aynı performansa sahip kamer ya önem verdiğini gösteren reno 4 e bakabilirsiniz

Hocam korka korka önerdim (bugün 2.vakam çünkü 4-5 tane sekme açıp hepsini aynı anda okuyup hızlı cevap vermeye çalışınca böyle oluyor :D) o yüzden bu destan sayılmaz destancık olur birazcık 😁
Hocam birde gereksiz mesajlar diye akşam saatlerinde ceza yediğim için atamadım maalesef

Yeni konular

Geri
Yukarı