4000 TL'ye GTA V İçin Sistem Tavsiyesi

Emirhan102

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, GTA V için bilgisayar toplamak istiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gta V o kadar fazla bir sistem gereksinimleri duymadığından AMD toplamayı tercih ettim. İntel'de toplaya bilirim isterseniz. Klavye Mouse gibi şeyleri ekledimedim listeye, haberiniz olsun.

PC.png

Son düzenleyen: Moderatör:
@Heulse Arkadaş 3500 tl nasıl çöpe atılır dememiş, o bütçe ile GTA 5 oynayabileceği sistem istemiş.

Bu sistemi alabilirsiniz, alıntıdır. Ekran kartını 970 yapıp kasayı ve güç kaynağını değiştirebilirsiniz, SSD'yi yükseltebilirsiniz.

vqzzqr-png.35217

@fozbek'in önerdiği sistem gayet güzel, fiyat fazla geldiyse ekran kartını GTX 970 ile değiştirilebilirsin. GTX 970 ve 980 arasında 700-800 TL farka değecek bir performans artışı yok.

Gene de diğer üyenin önerisine karşı böyle tepki vermesini yadırgadım.

Monitör dahil değil ise Fatih Özbek'in önerdiği sistem gayet güzel. Ama bence gtx 980 yerine gtx 970 alın aradaki fiyat farkına değen bir performans farkı yok bence. Artan parayla SSD, ekipman vs alabilirsiniz yada cebinize kalır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı