4000 TL'ye hangi konsol alınmalı?

Başlıktaki gibi 4000 TL'ye hangisini önerirsiniz? Oyunlar için +bütçem var.
Not: PS 4 ile One X 3500 4000 TL arası One S 2700 3000 TL arası.

Xbox One X sistem olarak cok üstün.
4K televistonunuz varsa One X ile 4K oynayabilirsiniz.
PS 4 özel oyunlarını oynamak cok istiyorsanız PS 4
PS 4 özel oyunlarını oynamasamda olur diyorsan Xbox One X
Bu arada o bütcelerde 2. el Xbox Series S de alınabilir.

Xbox One X sistem olarak cok üstün.
4K televistonunuz varsa One X ile 4K oynayabilirsiniz.
PS 4 özel oyunlarını oynamak cok istiyorsanız PS 4
PS 4 özel oyunlarını oynamasamda olur diyorsan Xbox One X
Bu arada o bütcelerde 2. el Xbox Series S de alınabilir.
Series s 360 GB olarak geliyor 1 tb ss dilerse 1600 TL filan ss e hdd takarsan pek anlamıda kalmıcak 8. Nesil konsollarda olur 2 sene sonra üni gidicem 1 2 sene gitse yeter sonra pc geçecem. 4k TV de yok özel oyunlarda da kararsızım.

Fikirler kişiden kişiye ve ihtiyaca göre değişecektir ancak kendi fikrimce o bütçede 8. nesillerle devam eder ve Xbox One/S cihazından birisine yönelir, 24 ay Gamepass satın alır bütçe dostu kalırdım. Ama bu öneride 4K ve daha üstün grafik ve kare hızı gibi artıların her birisi, PS exclusive oyunlarını oynayamayacağız.

Fikirler kişiden kişiye ve ihtiyaca göre değişecektir ancak kendi fikrimce o bütçede 8. nesillerle devam eder ve Xbox One/S cihazından birisine yönelir, 24 ay Gamepass satın alır bütçe dostu kalırdım. Ama bu öneride 4K ve daha üstün grafik ve kare hızı gibi artıların her birisi, PS exclusive oyunlarını oynayamayacağız.
Ps alırsam forza xbox alırsam uncharted - god of war-days gone-Last of us- ghost of tsushima oyunları oynayamam kafam çok karışık.

@Peaky_Ducks
Açık olmak gerekirse PS exclusive oyunları arasında çok başarılı oyunlar bulunmakta ama eger çok fazla oyun oynayan birisi değilseniz aradaki fiyat farkı ile farklı aktiviteler, kurslar gibi şeylere dahil olabilir veya sadece günümüzün zorlu ekonomik şartları içerisinde cebinizde paranızın kalmasını sağlayabilirsiniz çünkü hem konsol hem oyun ücreti derken arada güzel bir tutar farkı oluşacaktır.

@Peaky_Ducks
Açık olmak gerekirse PS exclusive oyunları arasında çok başarılı oyunlar bulunmakta ama eger çok fazla oyun oynayan birisi değilseniz aradaki fiyat farkı ile farklı aktiviteler, kurslar gibi şeylere dahil olabilir veya sadece günümüzün zorlu ekonomik şartları içerisinde cebinizde paranızın kalmasını sağlayabilirsiniz çünkü hem konsol hem oyun ücreti derken arada güzel bir tutar farkı oluşacaktır.
Kaba hesap yaparsak tüm özel oyunlar ortalama 2 K tutacak ve ben ayriyeten rdr2 valhalla gibi oyunlarda oynamak istiyorum 3.500 TL gibi bir oyun tutarı çıkıyor. Tuzlu ama ps 4 oyunlarına değer tek sorun tr de bugün alacağım oyunların Fiyatı 4000bin TL iken 1 2 ay sonra 5 6 bin tl bandını görme olasığı. Okadar parayı oyuna vermektense 2-4 K monitör one x+gamepas mantıklı olur diye düşünüyorum ilerde pc ye geçincede sağlam monitörüm olmuş olur. Ama hala god of var gibi oyunlarda cezbetmiyo değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı