4000 TL'ye monitör önerisi

javarera

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba HP Victus 16 S0001NT model bir laptopa sahibim ve laptopun ekranı 2K olduğu için beslemesi de zor oluyor haliyle o yüzden 1080p bir oyuncu monitörü arıyorum şu an aklımda;

Samsung Odyssey G3 LS24AG320nuxuf 24"inç oyuncu monitörü, 1ms, VA, 165Hz, FreeSync Premium, has+pivot, eye saver mode, flicker Free, Game mode

Modeli var Amazon'da 4000TL.
Önerilirenize açığım şimdiden çok teşekkürler.

MSI

LG

Bu monitörleri tercih edebilirsiniz, LG olan monitörü bir arkadaşım uzun süredir kullandı ve herhangi bir sorun olmadığını hatta fazlasıyla memnun kaldığını söyledi. Tabii bu monitörleri almak isterseniz bütçede 500-600 liralık bir artırma yapmalısınız ancak değeceğine eminim.

Sepette 4300TL.

MSI

LG

Bu monitörleri tercih edebilirsiniz, LG olan monitörü bir arkadaşım uzun süredir kullandı ve herhangi bir sorun olmadığını hatta fazlasıyla memnun kaldığını söyledi. Tabii bu monitörleri almak isterseniz bütçede 500-600 liralık bir artırma yapmalısınız ancak değeceğine eminim.

LG o fiyata değmez.

MSI

LG

Teşekkürler MSI olan ilgimi çekti LG'ye de bakacağım.

@Kaan Diktaş hocam bende arıyorum monitör. Aoc 1ms mprt, msi 1 ms gtg. Gtg daha iyi diyorlar gerçek 1ms gtg oluyormuş doğrumu sizce? Bende 144 hz msi mag241c kullanıyorum, msi alsam fark olurmu 180 hz

Yeni konular

Geri
Yukarı