4000 TL'ye Sistem

Teşekkür ederim. Birşey daha sormak istiyorum. 100ME versiyonunda CW sorunu daha mı az gorülüyor? Bir de backplate bir artı mı eksimi siz hangi kartı alırdınız?
Dostum performansları aynı değişiklik yok eğer kablo veriliyorsa arkadaşın dediği gibi 4G sürümünü alın.

Son düzenleme:
Ben alacağım sistemde h97 gaming 3 alacağım bununla beraber gtx 970'in normal modelini seçeceğim renk uyumundan dolayı eğer cw çıkarsa vatana gidip değiştirirdim cw çıkmayana kadar.

Ben alacağım sistemde h97 gaming 3 alacağım bununla beraber gtx 970'in normal modelini seçeceğim renk uyumundan dolayı eğer cw çıkarsa vatana gidip değiştirirdim cw çıkmayana kadar.

Bende 4G modelini alacağım ancak en korktuğum şey CW. Birşey sormak istiyorum benim kasam kapaklı bi bölümde duruyor da CW olsa bile duyulur mu ? Bir de CW çok rahatsız eder mi?

Bende 4G modelini alacağım ancak en korktuğum şey CW. Birşey sormak istiyorum benim kasam kapaklı bi bölümde duruyor da CW olsa bile duyulur mu ? Bir de CW çok rahatsız eder mi?
Hayır cw okadar büyük çaplı bir ses sorunu değil kafanizi kasanin içine yaklastirdikcafark etmeye baslarsiniz fan hizlarinada bağli tabiki.

Hayır cw okadar büyük çaplı bir ses sorunu değil kafanizi kasanin içine yaklastirdikcafark etmeye baslarsiniz fan hizlarinada bağli tabiki.

Teşekkür ederim peki son birşey sorabilirmiyim :) Dediğim gibi bende VGA monitör var bu sistemle yanı GTX970 ile bu monitorde oynasam sorun olur mu özellikle GTA V oynayacağım grafik DVI ile aynı olur mu teşekkür ederim :)

Teşekkür ederim peki son birşey sorabilirmiyim :) Dediğim gibi bende VGA monitör var bu sistemle yanı GTX970 ile bu monitorde oynasam sorun olur mu özellikle GTA V oynayacağım grafik DVI ile aynı olur mu teşekkür ederim :)
Dvi ile aynı olmayacağı bariz şekilde belli bende gtx 970alacağım ve iyi bir monitör alana kadar vga monitör ile oynayacağım bir sorun çıkmaz fakan görüntüyü en iyi şekilde alamazsiniz.

Her ortalama 4000₺ olan sistem tavsiyelerine bu sistemi atıyorum bence gayet yeterli bir sistem olacaktır. Monitör konusunda pek iyi olduğum söylenemez. Monitörü değiştirebilirsiniz. Ama diğer bileşenleri gayet canavar olduğunu düşünüyorum.

Intel I5 4460 3.2GHz 6MB Önbellek LGA1150 Islemci====572,13Tl

Corsair NSE-N400 600W MidTATX Kasa====378,43 Tl - VATAN

ASUS H97-PLUS DDR3, LGA1150 Sata 6GB/s ATX Anakart ====405,57 Tl

GSKILL F3-12800CL9D-8GBXL 2x4 Gb Toplam 8GB Dual Ram CL9 1600MHz RipjawsX====225,65Tl

Western Digital WD10EZEX Caviar Blue 1Tb 7200RPM 64MB Sata 6.0 Gb/s Hard Disk====176,07 Tl

ASUS DRW-24F1ST BOX 24X DVD Yazici====68,96Tl

Sapphire NITRO Radeon R9 390 Tri-X OC 8GB 512bit OC Ekran karti==== 1300,66Tl - VATAN

AOC 21.5" i2269Vwm Monitör==== 473,83 Tl - VATAN

Vatan haricinde yazmadıklarım İnventus'tur. Toplam fiyat = 3601.30 dir. Biraz kendinizi zorlayıp böyle daha bomba bir sistem alabilirsiniz.
Saygılarımla.

Öncelikle çok teşekkür ederim öneriniz için. Ancak ekran kartını AMD değilde NVIDIA almak istiyorum. İşlemciyide k serisinden almak istiyorum. Bişey sormak istiyorum ben bu topladığım sistemle özellikle GTA V oynayacağım da sizce anakartı Gaming 7 yerine 5 veya 3 alsam oyuna ya da oyunlara çok etkisi olur mu ? Kasması veya FPS açısından ?

Eğer isteklerin o yöndeyse biraz kesenin ağzını açıp İ5 4790K ve GTX 970 koymalısın. Ama ben söyleyeyim yine de R9 390 Gb yönüyle daha ileri dönük. Texturelerin kaliteleri artınca VRam yetersiz gelebilir. Ayrıca AMD kartlar o kadar kötü değil. Şuan r9 290 sistemlere hala tavsiye edilebiliyorken nedense GTX 770 yada 780 binde bire düştü. Anladın mı demek istediğimi? Ayrıca şu videoyu da şuraya koyuyorum. FC4 teki renk farkına bak. Ayrıca eski nesil olmasına rağmen nasıl kafa tutuyor :).
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu testleri de şuraya bırakayım :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Saygılarımla :).

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı