4000 TL'ye Xiaomi Redmi 9T alınır mı?

wontagadra

Hectopat
Arkadaşlar 4000 TL bütçem var şu anda almışken iyi bir marka almak istiyorum. Xiaomi 9T önerir misiniz? Ya da farklı bir marka mı önerirsiniz? Benim için önemli olan unsurlar şunlar: (önem sıralamasına göre sıraladım)
- Güçlü bir bataryasının olması ve şarjının uzun süre beni idare edebilmesi.
- Akışkan bir arayüze sahip olması ve uygulamaları donma kasma olmadan açabilmesi.
- Yazılımının güzel ve güncellemelere açık olması.
- Çok fazla oyun oynayan birisi değilim ama ara ara sıkılınca oynarım. Oynadığımda aşırı ısınma ve kasma gibi problemlerin olmamasını isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 4000 TL bütçem var şu anda almışken iyi bir marka almak istiyorum. Xiaomi 9T önerir misiniz? Ya da farklı bir marka mı önerirsiniz? Benim için önemli olan unsurlar şunlar: (önem sıralamasına göre sıraladım)
- Güçlü bir bataryasının olması ve şarjının uzun süre beni idare edebilmesi.
- Akışkan bir arayüze sahip olması ve uygulamaları donma kasma olmadan açabilmesi.
- Yazılımının güzel ve güncellemelere açık olması.
- Çok fazla oyun oynayan birisi değilim ama ara ara sıkılınca oynarım. Oynadığımda aşırı ısınma ve kasma gibi problemlerin olmamasını isterim.

Hocam Redmi Note 9 (128 GB) kullanıyorum arayüz berbat ötesi. 1.5-2 yıldan sonra aşırı yavaş açılıyor açılınca uygulmalar kasıyor açıldıktan 3 dakika sonra filan adamakıllı kullanibiliyorsunuz telefonu. (eskidende vardı lakin 20 saniye içinde filan hemen düzeliyordu)

Geri
Yukarı