40000 TL'ye NVIDIA sistem toplama

@mrht1234 bu bütçeye 3070Ti koymak hakarettir. Linki bile koyamamışsın. Bilmiyorsanız sistem toplamayı yazmayın. Yazmak zorunda değilsiniz.

Pc Toplama Sihirbazı ile kolayca bilgisayar toplayın sihirbazından PC parçalarını seçtim onun linki fiyatı: 39, 452, 48TL tuttu içinde RTX 3070 Ti var bu arada kendimi azıcık da olsa kendimi zengin hisettirdin teşekkürler.
Hocam 40kya 3070tiylı sistem toplamam saçmalık olur heralde
Bundan daha iyi bir sistem bulamadım daha tek kötü yanı ana kartı

@mrht1234 bu bütçeye 3070 Ti koymak hakarettir. Linki bile koyamamışsın. Bilmiyorsanız sistem toplamayı yazmayın. Yazmak zorunda değilsiniz.

Linki koydum tamam Sinerji bilgisayardan topladım ama diğer öneride 16 GB RAM vardı benimkinde 64 GB RAM var ve Sinerji bilgisayardan 16 GB RAM'e düşürsem bile sistemi RTX 3080 Ti koysam 40 bin TL'yi çok geçerdi ve diğer öneride 500 GB M.2 SSD var ve 500 GB depolama ve 16 GB RAM o bütçeye çok az gelir.

@mrht1234 16 GB RAM yeterli hocam ayrıca bu bütçede 64 GB RAM için 3070 Ti alınmaz 3090'lı 32 GB RAM olur bu bütçeyle linkte atmış arkadaş onda 32 GB RAM 3600MHz seçeneği var bakabilirsiniz ve gayet yeterli olur 64 GB RAM zaten abartı oluyor(oyun için)

Linki koydum tamam Sinerji bilgisayardan topladım ama diğer öneride 16 GB RAM vardı benimkinde 64 GB RAM var ve Sinerji bilgisayardan 16 GB RAM'e düşürsem bile sistemi RTX 3080 Ti koysam 40 bin TL'yi çok geçerdi ve diğer öneride 500 GB M.2 SSD var ve 500 GB depolama ve 16 GB RAM o bütçeye çok az gelir.
Ram mi önemli ekran kartı mı şaka mı yapıyorsun? Ram artırılır ihtiyaç olursa ileride ki 16 rahat rahat yetiyor günümüz için şu an. Adam 40 bin bütçe ayırmış ne 64 RAM'i ya. Bu bütçeye 3070Ti falan komik yani.

@Galaxes Hocam arkadaş buraya konu açmış bütçesi yüksek bilen insanlardan yardım istiyor. Adamın biri geliyor bilse de bilmesede saçma sapan sistem önerip yanıltıyor. Bilmiyorsan yorum yapma nolur yani ölmezsin. RAM az gelir diyor ama 40 bine 3070 Ti aldığını görmüyor. :)

@Galaxes hocam arkadaş buraya konu açmış bütçesi yüksek bilen insanlardan yardım istiyor. Adamın biri geliyor bilse de bilmesede saçma sapan sistem önerip yanıltıyor. Bilmiyorsan yorum yapma ne olur yani ölmezsin. RAM az gelir diyor ama 40 bine 3070 Ti aldığını görmüyor. :)

Bu bütçeyle 1050 Ti almayanda kazık yemiştir hocam.
@DracheN nasıl ya RAM her şey değil mi?

Tek soru işaretim o hazır sistemdeki ana kart x570 bios updatesiz ryzen 5000 serisi desteklemiyor onlar baska islemciyle updatelerler mi, çünkü elimde başka işlemci yok ve bios flash düğmeside yok anladığım kadariyla

@mrht1234 16 GB RAM yeterli hocam ayrıca bu bütçede 64 GB RAM için 3070 Ti alınmaz 3090'lı 32 GB RAM olur bu bütçeyle linkte atmış arkadaş onda 32 GB RAM 3600MHz seçeneği var bakabilirsiniz ve gayet yeterli olur 64 GB RAM zaten abartı oluyor(oyun için)

RTX 3070 Ti kötü bir kart'mı yani zaten belli'ki oyun oynayacak zaten önerdiğim sistemlede çok yüksek performans alır zaten hadi render yayın falan yapsın yine yeter sırf dahada fazla performans alıyor diye RTX 3090 seçiyorsun bu Kadar'da değil o kişinin RTX 3090 performansına ne zaman ihtiyacı olacak? Zaten sistemde bütün oyunlarda en yüksek ayarlarda +200 FPS verir zaten daha ne istiyorsunuz anlamadım neyse.

Yeni konular

Geri
Yukarı