40000TL en F/P olan iPhone hangisidir?

Baristokrat

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,

13, 14, 14 Plus, 15, 15 Plus

Aslında sormak istediğim hangisi iyiden ziyade hangisini almak mantıklı olur?
Bütçem var ama yani 13'te epey iş görecek ise niye 20 bin lira daha fazla verip 15 alayım ki? Bunu düşünüyorum.

Kullanım amacım tamamen düz, iPhone alma nedenim ise uzun ömürlü olması. (11 yıldır iPhone kullanıcısıyım daha 1 kez bile tamircinin önünden geçmişliğim yok.)

Tek beklentim ise batarya diyebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Plus serisi ile daha fazla ekran suresi alırsın, 6.1 inchlik duz modele gore.
Hangisi alman paran bagli, bence 2K ekleyip 14 alsan mantikli olur.

Merhaba,

13, 14, 14 Plus, 15, 15 Plus.

Bütçem var ama yani 13'te epey iş görecek ise niye 20 bin lira daha fazla verip 15 alayım ki? Bunu düşünüyorum.

Kullanım amacım tamamen düz, iPhone alma nedenim ise uzun ömürlü olması. (11 yıldır iPhone kullanıcısıyım daha 1 kez bile tamircinin önünden geçmişliğim yok.)

Batarya ve iPhone😄samsung al.

Merhaba,

13, 14, 14 Plus, 15, 15 Plus

Kullanım amacınız tamamen düz derken nasıl bir kullanımınız var açar mısınız ne yaparsınız yani telefonda? Ona göre önerimi değiştirebilirim o yüzden soruyorum.
Bu saydıklarınız arasında en iyi pil ömrüne sahip model 15 Plus ve arkasından 14 Plus geliyor. Şimdi bataryayı bir kenara koyarsak 13 ve 14 aslında aynı telefon. iPhone 14, iPhone 13'ün fazladan 2 GB RAM'li hali olduğu için aslında iPhone 13 alıyorsunuz yine.

Kullanım amacınız tamamen düz derken nasıl bir kullanımınız var açar mısınız ne yaparsınız yani telefonda? Ona göre önerimi değiştirebilirim o yüzden soruyorum.
Bu saydıklarınız arasında en iyi pil ömrüne sahip model 15 Plus ve arkasından 14 Plus geliyor. Şimdi bataryayı bir kenara koyarsak 13 ve 14 aslında aynı telefon. iPhone 14, iPhone 13'ün fazladan 2 GB RAM'li hali olduğu için aslında iPhone 13 alıyorsunuz yine.

Sosyal medya bir de yük gerektirmeyen uygulamalar.
Oyun oynamam, kamera aramam.

Sosyal medya bir de yük gerektirmeyen uygulamalar.
Oyun oynamam, kamera aramam.

Düz 13 alın o zaman fark vermek istemiyorsanız. Kamera arasaydınız Pro serileri önerecektim. Şunu belirteyim 13'ten 15'e güzel iyileştirmeler var Apple 2 sene iPhone 13 ürettiği için 15'te nihayet farka değer yenilikler var. Batarya beklentiniz 13'ten bugün için ortalama olsun ama 15 Plus alırsanız rahatça günü çıkarır.

Geri
Yukarı