Alınabilecek en F/P iPhone nedir?

Şu anda baktım Apple. USA'da 64 GB iPhone 12 629 dolar yani 16386 TL. Bunun üstüne 7 bin lira da kayıt ekle. Yine büyük fark var.

Yurtdışı cihaz fiyatları Türkiye cihaz fiyatlarına yakın ilanlarda ama çok tercih edilmiyor mantıklı iş değil hele faturası yoksa. Dediğim gibi çok tercih edilmiyor en son seçenek çok sıkıntılar riskleri var özellikle faturası yoksa ücretli batarya değişim desteği bile alamazsınız veya Türkiye cihazına göre pasaport kayıtlı cihazların imei klon sonrası kayıt eşleştirme vs zahmet diğerine göre kolay değil.
Fiyatlar şehirden şehire göre değişiyor.

Kayıt masrafı 6 bin tl ve 3 takvim yılı satamazsın.
Pasaport veya yurtdışı giriş-çıkış belgesinde kişi bilgileri ile cihazda kullanılacak Gsm operatör aynı kişiye ait olmalı.

Şu aşamada 2. El temiz iPhone daha mantıklı bence.

iPhone 11 in rahat 5 yılı var. iPhone 7 (15.7.71) bile halen daha kullanılıyor Whatsapp gibi uygulamaları destekliyor. Ve Whatsapp iOS 12 sürümünü istiyor en az. iPhone 11 iOS 17 güncellemesini aldı iOS 18-19 u alacaktır.

Son düzenleme:
Redmi cihazların tamamen para israfı olduğunu düşünüyorum.
Redmi yazınca bile direkt arızaları diye başlayan bir seriden çöp olsa almam.

Size katılmıyorum. Redmi (bence) tam bir fiyat/performans ürünü kamera kalitesi, oyunlarda sadece Redmi Note 8 ile 60 FPS alabiliyorsun tek dezajantajı cepte çok hacim kaplaması bu hariç iyi bir telefon.

Size katılmıyorum. Redmi (bence) tam bir fiyat/performans ürünü kamera kalitesi, oyunlarda sadece Redmi Note 8 ile 60 FPS alabiliyorsun tek dezajantajı cepte çok hacim kaplaması bu hariç iyi bir telefon.

Cihaz alev alev yandıktan sonra 60 FPS verse ne olur? Hem bu dönemde 60 FPS bir anlam ifade etmiyor iPhone 8 bile 60 FPS verir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı