4000TL telefon tavsiyesi

Bütçe
Maksimum 4000TL

DexMean

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS ROG STRIX G513RM Ryzen 7 6800H , NVIDIA RTX 3060 140W, 16GB 4800MHz RAM, 512+500GB M2 SSD
Arkadaşlar merhaba,
Dün annemin telefonu kırıldı garip bir şekilde (mi 5s) sonrasında babam telefon almaya karar verdi. Bütçe olarak bir sorun yok ama annem babamı zorlamak istemiyor yoksa babama kalsa iPhone 11'di neyse konu bu değil. Dediğim gibi fazla zorlamak istemediği içinde maksimum 4000 TL'ye güzel bir telefon bulmam gerekiyor. Ben Samsung M51 düşündüm sonuçta kardeşimin elinden telefon düşmüyor malum. Öyle olunca da piliyle kamerasıyla tam teşekküllü olacağını düşündüm. Annem fazla sorun yaşadı pil ve kamera konusuna mi 5S'te o yüzden fazla Xiaomi taraftarı değilim. Yine de size sormak istedim tavsiyelerinizi bekliyorum.

Teşekkür ettim beğendiklerim var beğenmediklerim var ama yine de bakacağım hangisi olursa annemin beğeneceği.

M51 kesinlikle tavsiye ederim. Snapdragon işlemcisi, fiyata göre gayet iyi kamerası, Amoled ekranı ve özellikle bataryası. Normal bir şekilde kullanırsanız 3. günü bile çıkarıyor. Tüm gün elimde kullanırsam telefonu 16-17 saat ekran süresi alıyorum, zorlasanız daha fazla da alırsınız.

Kazanan;

Alternatif;

Diğer çöplerin yüzüne bile bakma.

Geri
Yukarı