4000TL telefon tavsiyesi

Bütçe
3000-4000TL
Güncelleme desteği kesilse de uzun süre gider. Güncelleme önemliyse A53 al. 4 Android güncellemesi alacak, ancak fiyatını hak etmiyor. Donanım, performans ve kamera olarak da S20 FE modelinin gerisinde kalıyor.

Son düzenleme:
Güncelleme desteği kesilse de uzun süre gider. Güncelleme önemliyse A53 al. 4 Android güncellemesi alacak, ancak fiyatını hak etmiyor. Donanım, performans ve kamera olarak da S20 FE modelinin gerisinde kalıyor.
Gerçekten kafama yattı. 120Hz olması ve işlemci performansı gerçekten büyük artı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelleme desteğinin yakında kesileceği söyleniyor. Aklıma yatan bir cihaz ancak beni uzun süre götürebilir mi?

Hocam kafanıza güncelleme olayını çok takmışsınız Android 12'ye kadar yolu var garanti artı UI 5'e kadar da yolu var. Snap 865 sizi çok uzun bir süre götürür zaten bende S20 FE Snapdragon derim.

Bir telefon güncelleme almaz ise o telefonun bir olayı kalmaz. Düşünsenize telefonunuz sadece 1 yıl güncelleme alacak ve değiştiresiye kadar aynı telefon ve UI'de kalacaksınız.

Cidden yeni güncellemeler ile gelen özelliklerin ne kadarını kullanıyorsunuz boş boş bir sürü şey geliyor her güncelleme ile önemli olan stabilite ve performans.
Bir telefon güncelleme almaz ise o telefonun bir olayı kalmaz. Düşünsenize telefonunuz sadece 1 yıl güncelleme alacak ve değiştiresiye kadar aynı telefon ve UI'de kalacaksınız.
Şua n babamın elindeki J6 güvenlik güncellemesi almaya devam ediyor S20FE şimdiden en az 2 yıl daha alır

Güncelleme desteğinin yakında kesileceği söyleniyor. Aklıma yatan bir cihaz ancak beni uzun süre götürebilir mi?

Güncelleme işini pek kafaya takmayın derim. En fazla Custom ROM atarsınız, cayır cayır kullanırsınız. Bende S20 FE Snapdragon kullanıyorum. Şu anda One UI 4.1'deyiz. Bu fiyata gerçekten hala adamakıllı bir rakibi yok. S21 FE'de bakılabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı