4000TL'ye Kadar Telefon Önerisi

RuevianX

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. 4,5 yıldır iPhone 6 kullanıyorum. Kamerası yetmemeye başladı artık. Gönlüm iPhone X’ten yana fakat fiyatlar malum... Android telefon alacağız mecbur.
Alacağım telefonda can alıcı nokta kamerası, hoparlör ses performansı, kaliteli ekran ve tasarım. Oyun oynayan birisi değilim. Kamera benim için ilk sırayı alıyor. Araştırdığım kadarıyla Samsung S9 isteklerimi karşılıyor fakat sizin de yorumlarınızı almalıyım diye düşündüm. Objektif şekilde yorumlarsanız çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
S9 kamera konusunda başarılı fakat portre modu olmaması büyük hayal kırıklığı. 4000' in üzerine biraz daha ekleyip S10e almanız daha iyi olur çünkü portre modundan tutunda donanım, batarya ve güncellik anlamında verdiğiniz bütcenin hakkını daha iyi verir.

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. G7'yi yakın incelemeye aldım. Fakat LG beni korkutuyor. Kronik sorunları, batarya performansı ve ana kart yanması gibi. Araştırmaya devam...

4000 lira seviyelerine çıkmak sizin sorun değilse Samsung Galaxy S9 Plus güzel bir tercih olabilir. Kamera önemliyse Huawei P20 Pro düşünülebilir ama TR garantilileri 4600 bandında yada 3500-4000 arasına sahibinden'de distribütör garantili yurtdışı cihazları satılıyor. Onlara bakılabilir. Yada bütçeyi düşürüp fiyat performans ürünü almak isterseniz Samsung Galaxy A50 2400 liralık fiyatıyla baya rekabetçi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı