400TL Modem tavsiyesi

TheSopranoS

Hectopat
Selamlar şu anda 35 MB hız internet kullanıyorum 130 M.2 evdeyim odam arka tarafta modemde PC'min yanında hemen odadan salonu çekmiyor hatta şöyle söyleyeyim Xiaomi Mi Wi-Fi sinyal arttırıcı aldım tam olarak modemden 5.5metre uzaklığa takıyorum onda bile -60-65 sinyal kaybı yaşıyorum oda menzili salona kadar tam arttıramıyor arttırsada internet kopuyor şu an elimde TTNET ZyXEL VMG3312-B10B model modem bulunmakta bana daha iyi en azından salona kadar çekecek (sinyal arttırıcı ile birlikte) birkaç modem önerebilirseniz sevinirim.

Bütçe: 400 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeyi zorlayabilirseniz:

Zorlayamazsanız:

Gerçi çekim gücü inanılmaz modemler değil.

Bütçeyi zorlayabilirseniz:

Zorlayamazsanız:

Gerçi çekim gücü inanılmaz modemler değil.

Bütçeyi zorlarım 480e problem değilde bilmediğim bir konu bu bu modem ile 130 m2 ev arka odadan salona çekermi kesin o önemli bu parayi verip aynı verimi almayalım 😅

Bütçeyi zorlarım 480e problem değilde bilmediğim bir konu bu bu modem ile 130 m2 ev arka odadan salona çekermi kesin o önemli bu parayi verip aynı verimi almayalım 😅
hocam buna kimse cevap veremez. Bahsettiğin iki lokasyon arasında kaç duvar var? Çekim kalitesi illaki düşecektir. Range extender alman gerekiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı