400TL mouse önerisi

somerChef

Picopat
Merhaba arkadaşlar, farem bozulduğu için yeni almam gerekiyor. Genelde palm ve claw tutuyorum. Elim orta büyüklükte. Bu bütçe için en iyi seçenek nedir? Minecraft ve FPS tarzı oyunlar oynuyorum.

Bütçe artmazsa:
(Ölçülerini karşılaştırmanı öneririm.)

Biraz daha artarsa:

3392 sensör kullanıyor. Bayağı sağlam bir sensördür. FPS oyunlarında en hızlı hareketlerinizde bile takılma yapmayacaktır.

Merhaba arkadaşlar, farem bozulduğu için yeni almam gerekiyor. Genelde palm ve claw tutuyorum. Elim orta büyüklükte. Bu bütçe için en iyi seçenek nedir? Minecraft ve FPS tarzı oyunlar oynuyorum.

Bu fiyat biraz düşük bütçe bu bütçede Viper Mini ağır seviyorsanız Gigabyte auros M5 hafif ve sensörü iyi olan olarak Katar Pro XT veya sabre Pro var ama 100 TL daha verirseniz delux M700 var (sensörü iyi olan) 130 TL daha verirseniz SS Prime mini var onu alabilirsiniz.

Aorus M2'nin sensörü pek iyi sayılmaz. FPS oyunu için istiyor. Düşük hassasiyet ile oynuyorsa hızlı hareket yapması gerekecek. 3327 sensörün bunu kaldıracağını sanmıyorum.

Aorus M2 o kadar etmez.

Auros M.2'nin sensörü çok kötü böyle sensörler yüksek DPI kullanmaya zorlar ama sensör kötü olmasından tam isabet alamazsınız.

Aorus M.2 o kadar etmez.

M4 yerine M3 daha iyi m3'ün skatezleri daha güzeldir ve 2 tane DPI tuşu vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı