400TL'ye Kasa Tavsiyesi

• Konuyu başlatan Mertcan Başel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 892
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
M

Mertcan Başel

Ziyaretçi
Arkadaşlar ben aslında S3 Mini alacaktım ama kasa ve mönitöre ihtiyacım var. Sistemi almadan önce bende casper mağduruydum ve Allah'a şükür bundan 2-3 ay önce kurtuldum. Şuanda casper 19 inç mönitörü ve casper kasayı kullanıyorum. Bu monitör ile benchmark testleri yaptım ve yakında paylaşacağım. Sizden maksimum 400tl gibi bir fiyata kasa tavsiyesi istiyorum. Güç kaynağım olduğu için güç kaynaksız kasa tavsiye edin. Vatan'ın reklamını az önce televizyonda gördüm. %30 indirim olacakmış. Mönitörüde 300-350tl arası gibi bir fiyata tavsiye ederseniz mutlu olurum. Lütfen başlığa mönitör tavsiyesinide eklemediğim için ceza vermeyin. Aceleye geldi :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe ayırma planın yanlış. Monitör kasadan daha önemli. 500 TL monitöre ayır, 250 TL kasaya. Zaten PSU da olmayacağı için iyi bir şey olur.

Monitörün input lag süresinin düşük olması oyunlarda bir avantaj olacak. Full HD olması ve tepkime sürelerinin düşük olması da ayrı bir güzellik katacak. Fakat kasayı görmeyeceksiniz bile. Sistemi iyi soğutacak kaliteli malzemeden olsa yeterli.

VATAN COMPUTER - AOC - 23.6" E2461Fwh GEN
%30 indirim ile 530 TL.

Veya

VATAN COMPUTER - ASUS - 23.6" VN247H GEN
%30 indirim ile 510 TL.

VATAN COMPUTER - COOLER MASTER - RC 690 II ADVANCED MidT ATX S
%30 indirim ile 330 TL.

Veya

TeknoBiyotik: Aerocool Strike-X Xtreme Black Edition 2 x USB 3.0, 3 x Fan, SSD Ready Mid-Tower Siyah Oyuncu Kasası - Kasa - PC Bileşenleri
TeknoBiyotik: Aerocool Strike X GT Devil Red Mid Tower ATX Kasa - Kasa - PC Bileşenleri

Monitörün input lag süresinin düşük olması oyunlarda bir avantaj olacak. Full HD olması ve tepkime sürelerinin düşük olması da ayrı bir güzellik katacak. Fakat kasayı görmeyeceksiniz bile. Sistemi iyi soğutacak kaliteli malzemeden olsa yeterli.

VATAN COMPUTER - AOC - 23.6" E2461Fwh GEN
%30 indirim ile 530 TL.

Veya

VATAN COMPUTER - ASUS - 23.6" VN247H GEN
%30 indirim ile 510 TL.

VATAN COMPUTER - COOLER MASTER - RC 690 II ADVANCED MidT ATX S
%30 indirim ile 330 TL.

Veya

TeknoBiyotik: Aerocool Strike-X Xtreme Black Edition 2 x USB 3.0, 3 x Fan, SSD Ready Mid-Tower Siyah Oyuncu Kasası - Kasa - PC Bileşenleri
TeknoBiyotik: Aerocool Strike X GT Devil Red Mid Tower ATX Kasa - Kasa - PC Bileşenleri
Monitörler çok hoşuma gitti. Asus çok güzel. Konu kapanabilir. Ben mönitörümü buldum. Alırsam incelemesini yapacağım.

Dediğim gibi kasaya yatırım yapmak yerine monitöre yatırım yap, karşılığını oyunlarda alacaksın. Aerocool kasalardan birini ve ASUS monitörü tavsiye ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı