400TL'ye Oyuncu Ekipmanları

Can Çalkan

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar 1 tane oyuncu faresi 1 tane oyuncu klavyesi ve kulaklık alacağım.Bütçem 400 TL
Kulaklık büyük ihtimalle Logitech G430 olacak.. Fare ve klavye seçemedim. Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklık olarak Steelseries Siberia v2 frost blue kullanıyorum. Normal satış fiyatı 490 tl civarı. Ben 270'e D&E 'dan sıfır aldım ve çok memnunum . Oyunguru gibi yerlerde 2.elini 200 liraya bulabilirsin. Mouse olarak da Steelseries Sensei Frost Blue 'lar ve Heat Orange 'lar Hepsiburada 'da 130 lira şu an. Ben ondan almayı düşünüyorum. Ama aklımda Mouse olarak Asus Rog Gx1000 var o da 220 lira. Bütçemi çok aşıyor.

20 tane tuş ile artık klavyeye ihtiyaç duymazsınız. :D

LOGITECH G600 8200 DPI 20 Tuşlu Kablolu Oyuncu Mouse Beyaz Mouse

Ben birazdan ürünü alacağım.
Birazcık karışık geldi ama gene de teşekkürler.

g600 ü 170 liraya aldım zamanında :/ şimdi elde çıkarmayı düşünüyorum ama hayırlısı varsa talep konuşuruz.

bu arada logitechin yeni mouse u G502'yi şiddetle tavsiye ederim ! Logitech G502 Proteus Core Gamer Mouse Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Çok pahalı bütçemi aşar ama genede teşekkürler.

Kulaklık mutlaka ve mutlaka Logitech G430 olsun verdiğiniz paraya değsin. Daha düşük bir model kesinlikle almayın.
İçin rahat olsun öyle olacak.

Kulaklık olarak Steelseries Siberia v2 frost blue kullanıyorum. Normal satış fiyatı 490 tl civarı. Ben 270'e D&E 'dan sıfır aldım ve çok memnunum . Oyunguru gibi yerlerde 2.elini 200 liraya bulabilirsin. Mouse olarak da Steelseries Sensei Frost Blue 'lar ve Heat Orange 'lar Hepsiburada 'da 130 lira şu an. Ben ondan almayı düşünüyorum. Ama aklımda Mouse olarak Asus Rog Gx1000 var o da 220 lira. Bütçemi çok aşıyor.
Steelseries çok daha kaliteli ama bütçeyi çok net aşıyor ama genede teşekkürler.

Kardeşim şuan piyasada var mı bilmiyorum. Bulamadım ben ama mouse olarak Logitech G9x tavsiye ederim. 2009 yılında aldım. Hala kaya gibi mouse gerçekten muhteşem. Altına birde thermalte concor pad aldım. 1 sene önce fps oyunlarında gerçekten muhteşem. Şiddetle tavsiye ederim Mouse olarak. Kulaklık olarakta Logitech G930 diyeceğimde bütçen 400 tl olduğu için G430 idare eder seni.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı