400TL'ye Oyuncu Ekipmanları

Neden mouse olarak razer deathadder düşünmüyorsun? Fiyatı 150 tl civarı ve çok kalitelidir. Fps oyunlar için çok iyidir. Ama macro yapıcam diyorsanız tuş sayısı yetersizdir.

Razer Deathadder cok kalitelidir, altina da Steelseries QcK modellerinden al yeter, razer pahali gelir dersen Steelseries Kinzu v2 alabilirsin, bende kinzu ve qck navi edition mouse pad var, cs icin almistim ve cok memnun kalmistim, sen hangi oyun icin alicaksin?

Kliksada 21o TL ama stokta yok

Razer Deathadder cok kalitelidir, altina da Steelseries QcK modellerinden al yeter, razer pahali gelir dersen Steelseries Kinzu v2 alabilirsin, bende kinzu ve qck navi edition mouse pad var, cs icin almistim ve cok memnun kalmistim, sen hangi oyun icin alicaksin?
Call of duty ghost.

Biraz bekleyip devastator'un Türkçe versiyonunu almalısın. Geriye kalanla güzel bir kulaklık .
CM STORM SGB-3010-KKMF1-UI klavye-fare set - inventus
Logitech düşünüyorum hocam.

Mouse olarak Logitech G300 tercih edin. Ben kullanıyorum ve çok memnunum.
Ben de şu anda onu düşünüyorum.

Klavye olarak da G105 alın.
G103 düşünüyorum G105 çok pahalı.

Ben G430'u 230 TL'ye aldım. İndirim yok.

Arkadaşa G430'u haftaya almasını öneririm. Bu hafta Logitech ürünleri indirimli değil.
Kliksadan alıcam çok daha ucuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı