4070 için Galax vs PNY

Evet karşılaştırma gibi bir kaynağınız varsa alabilirim. Benim de kafam karışık çünkü model konusunda :D

Galax daha çok güven verdiği için onu tercih ettim. Parça geldiğinde sistemi toplayıp ilk izlenimlerimi paylaşacağım. Teşekkürler herkese

Son düzenleme:
Evet karşılaştırma gibi bir kaynağınız varsa alabilirim. Benim de kafam karışık çünkü model konusunda :D

Galax daha çok güven verdiği için onu tercih ettim. Parça geldiğinde sistemi toplayıp ilk izlenimlerimi paylaşacağım. Teşekkürler herkese
Merhaba,
Galax 4070'den memnun kaldınız mı?
merak ettiklerim sesi yüksek mi? ve cw var mı? bir de ısı konusunda görüşleriniz nedir?

Merhaba,
Galax 4070'den memnun kaldınız mı?
merak ettiklerim sesi yüksek mi? ve cw var mı? bir de ısı konusunda görüşleriniz nedir?
Karttan fazlasıyla memnunum. ExGamer modelini kullanıyorum kart Corsair 4000D kasamda serin çalışıyor. Fan sesi ve CW beni rahatsız etmedi, çok da umursamadığım için olabilir. Şu sıralar sanırım Galax Türkiye pazarında birebir değişim garantili olarak girmiş, tercih edilebilir görüyorum. Bir olumsuzluk yaşamadım.

Karttan fazlasıyla memnunum. Exgamer modelini kullanıyorum kart Corsair 4000D kasamda serin çalışıyor. Fan sesi ve cw beni rahatsız etmedi, çok da umursamadığım için olabilir. Şu sıralar sanırım Galax Türkiye pazarında birebir değişim garantili olarak girmiş, tercih edilebilir görüyorum. Bir olumsuzluk yaşamadım.

Ben geç gördüm konuyu (6 ay kadar) Galax zaten NVIDIA'nın 1. partner ortağı ileride yine ekran kartı alırsanız Galax tercih edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı