4070 Ti ekran kartı önerisi

Tarkan12334

Yoctopat
Daha fazla  
MSI 4070 Ti Suprim SE, PNY 4070 Ti Super, MSI Gaming X Slim 4070 Ti Super
4070 Ti Suprim SE aralarında en ucuzu işlemci, ram vs.den kısıp Ti Super'e geçmeye değer mi ya da daha da kısıp 4070 Ti Gaming X Slim almaya değer mi?

MSI yerine Zotac öneririm MSI'ın parça kalitesini hiçbir zaman kaliteli bulamadım elime geçen bütün MSI parçalar ve bilgisayarlarda bir süre sonra sorun çıkarttı ya da kullanılamaz hâle geldiler, Şu an aktif olarak Zotac 4070 Ti kullanıyorum ısınma sorunum yok 60 dereceyi geçmiyor ve fiyatları bahsettiğin karttan minimum 4000 TL daha ucuz, yalnızca garanti kısmında TR temsilcileri olmadığı için ufak sorunlar yaşayabilirsin ancak dediğim gibi 1 yıla yakındır kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım.

MSI yerine Zotac öneririm MSI'ın parça kalitesini hiçbir zaman kaliteli bulamadım elime geçen bütün MSI parçalar ve bilgisayarlarda bir süre sonra sorun çıkarttı ya da kullanılamaz hâle geldiler, Şu an aktif olarak Zotac 4070 Ti kullanıyorum ısınma sorunum yok 60 dereceyi geçmiyor ve fiyatları bahsettiğin karttan minimum 4000 TL daha ucuz, yalnızca garanti kısmında TR temsilcileri olmadığı için ufak sorunlar yaşayabilirsin ancak dediğim gibi 1 yıla yakındır kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım.
Tr temsilcileri olmadan nasıl satış yapıyorlar o kısmı anlamadım.

Edit: Tr distribütörü Endeks Bilişim'miş.

@Siluet TR distleri endeks biliyorum zaten alışveriş yapıyorum kendilerinden, Türkiye içerisinde garanti için çok fazla muhatap maalesef ki bulmak çok zor ama dediğim gibi kalite konusunda beni tatmin ediyor, MSI'dan kat kat daha fazla üstelik.

Geri
Yukarı