4070 Ti için 15.000TL'ye kadar 2K monitör önerisi

Bilmiyorum bu konu başlığından devam etmek uygun mudur ancak, hem Dell Teknik Destek ile hem de Trendyol ile yaşadığım deneyimi burada paylaşacağım. Bundan sonra karar verecek arkadaşlara yardımcı olur umarım.
Evet yeni konu açsanız daha iyi ürün trendyol satıcısı değildi ama sanırım

Hocam ayni monitor bende var, kesinlikle pisman olmazsiniz. Fakat masaniz umarim buyuk ve dayaniklidir cunku monitor harbiden ağir kutusu bile kendi başina ağir. Siyah konusunda beklentiye girmeyin ve bende cok az bir isik sizmasi var. Garantiden değiştirilebiliyorsa bu sorun yüzünden Dell'e yazacagim.
Hocam ışık sızması ne durumda, resim atabilirmisinz yada değişim yaptınızmı

Son düzenleme:
Evet yeni konu açsanız daha iyi ürün trendyol satıcısı değildi ama sanırım

Hocam ışık sızması ne durumda, resim atabilirmisinz yada değişim yaptınızmı
17025692989912395599976914186585.jpg

Onceki mesajlarda atmistim bunu da gormemissin. Kamerada fazlaymis gibi duruyor ama normalde bu kadar değil.

Hocam IPS panellerde renkler VA gibi olmuyor. Bu modelin sahip olduğu ozellikler top seviyede olmasina ragmen durum boyle. Aslinda aklimda HDR2000'li odyseyy G8 32 inclik modeli vardi ama onu bulamadigim icin bunu aldim. Gozle gorerek almaniz daha iyi olur magazadan teslim. Ben vatandan almistim hiç sorun yasamadim olu piksel vb. Isik sizmasi sonradan oldu, şu an restorandayim eve gideyim atarim fotoğraf.

Hocam TS ederim resim için HDR de yerel karatma açıkkende durum böyle mi tüm IPS paneller böyle görünüyor sanırım resimlerde, siz iade veya garanti için görüşmediniz sanırım

Hocam iyi günler ışık sızması ile ilgili sorunuz ne durumda HDR açınca yerel karartmada da oluyor mu resim atacaktınız bir de
Hocam yukarıda attım ya, o ışık sızması işte. Fotoğraf bir bende mi gözüküyor anlamadım ki. Hocam hdr açınca yerel karartma fark etmedim renkler daha canlı bir haldeydi. Fakat bazen parlaklık konusunda monitör sapıtabiliyor.

Hocam yukarıda attım ya, o ışık sızması işte. Fotoğraf bir bende mi gözüküyor anlamadım ki. Hocam HDR açınca yerel karartma fark etmedim renkler daha canlı bir haldeydi. Fakat bazen parlaklık konusunda monitör sapıtabiliyor.

Hocam kusura bakma yukarıda düzeltmiştim mesajı gördüm onu :)

Titiz birine benziyorsun. Bütçeni artır. 2K OLED monitör al. Keyfine bak. Işık sızması, gosting, cbilmem ne gibi problemlerle kafanı yormazsın. Ben 360Hz 2K monitör aldım ondan bile menun kalmadım. 240 Hz OLED aldım ve daha çok PC başında vakit gecirmeye başladım.

Titiz birine benziyorsun. Bütçeni artır. 2K OLED monitör al. Keyfine bak. Işık sızması, gosting, cbilmem ne gibi problemlerle kafanı yormazsın. Ben 360Hz 2K monitör aldım ondan bile menun kalmadım. 240 Hz OLED aldım ve daha çok PC başında vakit gecirmeye başladım.
Sizin monitör hangisi hocam, oled dede burn riski ve ters ghosting falan konuşuluyor

Sizin monitör hangisi hocam, oled dede burn riski ve ters ghosting falan konuşuluyor
Yok hocam. Kendin kullanıyorum. Hiç bir problem yok. Misal asus 2k 360hz ve lg 2k 165 hz monitör bile kullanırken, misal oyunlarda kare kare yer olduğu zaman aşağı bakarak giderken takıla takıla gidiyord grafikler. bu 240 hz oled monitöre gidince kalmadı öyle problem

Yok hocam. Kendin kullanıyorum. Hiç bir problem yok. Misal asus 2k 360hz ve lg 2k 165 hz monitör bile kullanırken, misal oyunlarda kare kare yer olduğu zaman aşağı bakarak giderken takıla takıla gidiyord grafikler. bu 240 hz oled monitöre gidince kalmadı öyle problem
Monitör neydi hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı