4070 Ti için 15.000TL'ye kadar 2K monitör önerisi

Aslında en mantıklı bu mini led monitör ama gsync kısmı meçhul onaylı listede yok

Hocam IPS panellerde renkler VA gibi olmuyor. Bu modelin sahip olduğu ozellikler top seviyede olmasina ragmen durum boyle. Aslinda aklimda HDR2000'li odyseyy G8 32 inclik modeli vardi ama onu bulamadigim icin bunu aldim. Gozle gorerek almaniz daha iyi olur magazadan teslim. Ben vatandan almistim hiç sorun yasamadim olu piksel vb. Isik sizmasi sonradan oldu, şu an restorandayim eve gideyim atarim fotoğraf.

Hocam reim atacakstız ışık sızması ile ilgili

Son düzenleme:
Üçüncü G2724D monitörü de bugün iade ettim. İade onaylanınca Alienware AW2724DM sipariş edeceğim. Yorum yapan, öneride bulunan herkese teşekkür ederim. Yeni ürün geldiğinde isterseniz resim ve yorumlarımı paylaşırım.
Sevgiler.

Üçüncü G2724D monitörü de bugün iade ettim. İade onaylanınca Alienware AW2724DM sipariş edeceğim. Yorum yapan, öneride bulunan herkese teşekkür ederim. Yeni ürün geldiğinde isterseniz resim ve yorumlarımı paylaşırım.
Sevgiler.
Hepsinde ölü pikselmi devamlı aynı momitörmü yolluyolar acaba yada ölü piksel olanlar kaldı ellerinde

Trendyol iademi reddetti. :) 14 gün içinde cayma hakkımı kullanmamı engelliyorlar. Yaptıkları yasaya aykırı. Tüketici Hakem Heyetine daha önce şikayette bulunmuş birisi var mı acaba?

Kutuyu açmışım :) başka yerlerden iade ederken sorun yok, Trendyol'dan iade ederken reddediyorlar ne hikmetse. Çok problem değil ama uğraştıracak işte. En olmadı Dell'in teknik servisinden değişim raporu almaya çalışacağım. Parlak alt piksel hatasında 0'a kadar izin verilir diyor sitelerinde. Yani Premium panel değişimi kapsamında değişim kararı verirler diye düşünüyorum. Gaming monitörleri kapsıyor bu özellik. Dediğim gibi ölü/stuck piksel çıkmasa ben G2724D'den memnun kalmıştım.

Kutuyu açmışım :) başka yerlerden iade ederken sorun yok, Trendyol'dan iade ederken reddediyorlar ne hikmetse. Çok problem değil ama uğraştıracak işte. En olmadı Dell'in teknik servisinden değişim raporu almaya çalışacağım. Parlak alt piksel hatasında 0'a kadar izin verilir diyor sitelerinde. Yani Premium panel değişimi kapsamında değişim kararı verirler diye düşünüyorum. Gaming monitörleri kapsıyor bu özellik. Dediğim gibi ölü/stuck piksel çıkmasa ben G2724D'den memnun kalmıştım.
hım ilginç kutu açılınca almamak da garip

Bilmiyorum bu konu başlığından devam etmek uygun mudur ancak, hem Dell Teknik Destek ile hem de Trendyol ile yaşadığım deneyimi burada paylaşacağım. Bundan sonra karar verecek arkadaşlara yardımcı olur umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı