4070 Ti için 25.000 TL'ye monitör önerisi

Bütçe
25000

veganzombie

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, iyi sosyaller dilerim. Direk konuya gireceğim. 25.000 TL'ye kadar bütçem var bana en sağlamından böyle bakınca "vay bee" dedirtecek monitör önerir misiniz? 2K veya 4K olması önceliğimdir ve son olarak konuya hakim arkadaşlar neden iyi olduğunu kısaca açıklarsa sevinirim. IPS VA TN vs hangi panel daha iyi pek bilgim yok ve evet oyun için kullanacağım. Ekran kartım 4070 Ti.

Bütçenizi biraz daha arttırın;

Aslında buna okeydim de şu an beni aşıyor zaten karar veremezsem biraz daha bekleyip bunu alacağım ekledim favorilere filan :)

NVIDIA GeForce G-SYNC Gaming Monitors buraya gir soldan G-Sync Ultimate'yi seç modellerden Türkiye'de olanlara bak. Hepsi belli bir seviyenin üstünde kaliteli monitörlerdir. Panel tercihine göre de sıralayabilirsin.

Teşekkür ederim.

Aslında buna okeydim de şu an beni aşıyor zaten karar veremezsem biraz daha bekleyip bunu alacağım ekledim favorilere filan :)
Bunun açılış ASMR videosunu izledim. Adam parçaları birleştirip monitörü kurarken kudurdum, ağzım açık kaldı. Yurtdışı fiyatı 999 Euro. Türkiyede ise 33k-45k arası...

Geri
Yukarı