4070 Ti sistem için kasa ve PSU önerisi

Hava soğutucu alırsam Ak 620 düşünüyorum zaten. İşlemci sağlığı açısından yeterliyse tamamdır benim için değilse mecburen sıvı soğutma alacağım zaten. Konu biraz saptı :) attığım corsair kasa sizce nasıl? İçindeki PSU kalitesi nasıldır? Yoksa fsp PSU daha iyi bir seçim mi olur?
Gerçekten içinde tam modülür rgb
CX750F güç kaynaği varsa öyle yazıyor direk al onu zaten 2500 tl o eder. Ak620 gerçekten zarif ve çok güçlü bir sogutucu noctuanın 140mm fanla yaptığını 120mm fanla yapan bir soğutucu vere noctudan 500 tl daha ucuz sinerjide suan beyazı var haberin olsin ben siparis verdim

Gerçekten içinde tam modülür rgb
CX750F güç kaynaği varsa öyle yazıyor direk al onu zaten 2500 tl o eder. Ak620 gerçekten zarif ve çok güçlü bir sogutucu noctuanın 140mm fanla yaptığını 120mm fanla yapan bir soğutucu vere noctudan 500 tl daha ucuz sinerjide suan beyazı var haberin olsin ben siparis verdim
Sağolun hocam, teklifiniz için de ayrıca teşekkürler ama ben parça parça dizeceğim için sistemi öncelikli olarak ucuza ekran kartı bulmaya çalışacağım. Diğerleri hakkında da karar vermeye çalışıyorum :)

Noctuan'ın linkini paylaşabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı