4070 Ti ve 7500F için PSU önerisi

@Oreki

Kazık? MSI ve PCI-e 5 diye iyi olmuyor. @Oreki daha iyi PSU'lar önerecektir
Önerilmeme sebebi kazık olması mı. ? :)
Ben uzun süreler araştırarak satın aldım ve kullanıyorum sorunsuz olarak kullandığım içinde tavsiye ederim

750W yeter de o fiyata o alınmaz. Bitfenix BFG veya buna bakın.

Bu model şurada 3600 TL:

Yalnız native olarak 12VHPWR çıkışı sunmuyor. Bir tarafı PCI-e 6+2', öteki tarafı 12VHPWR olan kablo ile bağlıyorsunuz. Bu modelin de pek bir espirisi kalmıyor.

@Andar Han alabileceğiniz en iyi modeli fiyatında önermiş zaten ilk mesajında.

A750GL'nin alınmasında bir problem yok, mid-tier güzel bir PSU ama her şey fiyatına göre. Aynı fiyata veya daha ucuza daha iyisi varsa neden A750GL alalım değil mi?

Donanımlara yanlış voltaj iletiyor.

Hayır alakası yok, kavramları karıştırıyorsunuz. Onu da açıklamış Andar Beyler size zaten. A-GL serisinin özellikle bir problemi yok. Ne olmak istediğini bilen, fiyatında olduğu zaman gayet alınabilecek bir ürün. Buradan da pek çok kişiye aldırmışımdır.

Ben olsam BitFenix'i o fiyata kaçırmazdım.

Ben de.

Bu model şurada 3600 TL:

Yalnız native olarak 12VHPWR çıkışı sunmuyor. Bir tarafı PCI-e 6+2', öteki tarafı 12VHPWR olan kablo ile bağlıyorsunuz. Bu modelin de pek bir espirisi kalmıyor.

@Andar Han alabileceğiniz en iyi modeli fiyatında önermiş zaten ilk mesajında.

A750GL'nin alınmasında bir problem yok, mid-tier güzel bir PSU ama her şey fiyatına göre. Aynı fiyata veya daha ucuza daha iyisi varsa neden A750GL alalım değil mi?

Hayır alakası yok, kavramları karıştırıyorsunuz. Onu da açıklamış andar size zaten. A-GL serisinin özellikle bir problemi yok. Ne olmak istediğini bilen, fiyatında olduğu zaman gayet alınabilecek bir ürün. Buradan da pek çok kişiye aldırmışımdır.

Ben de.

İtopya'da sepete ekle falan yok nereden eklicez😂

Yeni konular

Geri
Yukarı