4070 Ti sistem mining virüsü nasıl temizlenir?

Berat Bozbulut

Hectopat
Daha fazla  
Yardımcı olmanız lazım. Sorabileceğim başka herhangi bir yer yok. Mining virüsü yedim yüksek ihtimal. PC'yi acktıktan sonra ilk 10 dakika herhangi bir problem yok. Sonrasında aşırı derecede donma oluyor. PC'yi kullanmayacak derecede. CPU %50 80 90 calısıyor. Ben bunu daha once de yasadim ve prossesor exp ile virüsü görüp virüs taramasıyla vs. sildim ama bu silinmiyor. Kaspersky ile tarama yaptım. Proexp de gözükmüyor. Ne yapacağım? Yardım edin. Reset attım PC'ye, sonradan tekrar böyle bir dosya indirdim ama kesin zararlı olmadıgını düsünüyordum. Ondan olabilir mi yoksa direkt ekran kartımın kendisine falan kapmıs olabilir mi? Ekran kartım 4070 Ti yardımcı olun. Teşekkürler.

Format atıp temiz kurulum yapabilirsiniz sonra böyle güvenli olmayan dosyaları da bir daha indirmezsiniz umarım. Eğer formatlamak istemezseniz güvenli moda alıp Kaspersky ile tam tarama yapın rootkit seçeneğini aktif edin taramadan önce.

Format atıp temiz kurulum yapabilirsiniz sonra böyle güvenli olmayan dosyaları da bir daha indirmezsiniz umarım. Eğer formatlamak istemezseniz güvenli moda alıp Kaspersky ile tam tarama yapın rootkit seçeneğini aktif edin taramadan önce.
Windowsun kendi özelliği ile dosyalarımla beraber atsam formatı düzelir mi 3 tane antivirüse tam tarama yaptırdım bulamadı virüsü.

Geri
Yukarı