4150TL R7 2700X ve GTX 1660 Super hazır sistem onerisi

Bugün ki dolar kuru ile bu bütçe 2700X 1660 Super ikilisini alamaz. Tavsiyem P1 Killer olacak. SSD'yi değiştirin. Kronik sorunlu. Sırf işlemci yükseltmek için RAM ve SSD'den vazgeçmeyin. Pişman olursunuz daha sonra. Ayrıca 2700X için daha üst düzey bir anakart tercih etmen daha iyi olacaktır. 1600 AF 1660 Super'i beslemeye yeterli.
R5 1600af ile GTX 1660 süper beni ne kadar götürebilir?

Bugün ki dolar kuru ile bu bütçe 2700X 1660 Super ikilisini alamaz. Tavsiyem P1 Killer olacak. SSD'yi değiştirin. Kronik sorunlu. Sırf işlemci yükseltmek için RAM ve SSD'den vazgeçmeyin. Pişman olursunuz daha sonra. Ayrıca 2700X için daha üst düzey bir anakart tercih etmen daha iyi olacaktır. 1600 AF 1660 Super'i beslemeye yeterli.
SSD'yi kendim kullanıyorum, daha kronik bir sorununu görmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
R5 1600af ile GTX 1660 süper beni ne kadar götürebilir?
Gayet uzun süre götürür. İleride yavaşlama hissettiğinizde işlemciyi 3000 serisi yapabilirsiniz. 4. Nesil AM4 soket olacak mı bilmiyorum. Eğer olursa o da olur. Ekran kartı zaten gayet güçlü. 4 sene hiç bir şey değiştirmeden gideceğini düşünüyorum.
SSD'yi kendim kullanıyorum daha kronik bir sorununu görmedim. Bir yerden gördüğünüz ya da bir yerinizden uydurduğunuz bilgilerle yanlış yönlendirmeyin milleti.
Sadece sizde olmadı diye kimsede olmadı anlamına gelmez. Bir yerden görmedim. Bir çok yerden gördüm okudum. Lütfen edepli olun ve bilginiz dahilinde olmayan şeyleri yorumlamayın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı