42.500 TL'ye kadar laptop önerisi

Bütçe
42500
Böyle bir fiyat verdikten sonra acer mi almak daha mantıklı yoksa asus mu? 3070ti'lı model kafama pek yatmadı ancak nitro 16 güzel gibi duruyor. Ama işte bu fiyatı vercem diye kaliteli bir şey almak istiyorum yarıyolda kalmak istemiyorum bu yüzden asus modeli mantıklı geliyor. 30 serisi laptop kullandım bu yüzden de üst seviyeye geçmek istiyorum. Kafamda 4060 modelleri var. Zaten internette de 4060 ile 4070 arasında pek fark yok diyorlar.

Böyle bir fiyat verdikten sonra Acer mi almak daha mantıklı yoksa ASUS mu? 3070 Ti'lı model kafama pek yatmadı ancak Nitro 16 güzel gibi duruyor. Ama işte bu fiyatı vereceğim diye kaliteli bir şey almak istiyorum yarıyolda kalmak istemiyorum bu yüzden ASUS modeli mantıklı geliyor. 30 serisi laptop kullandım bu yüzden de üst seviyeye geçmek istiyorum. Kafamda 4060 modelleri var. Zaten internette de 4060 ile 4070 arasında pek fark yok diyorlar.

inceleme videosu buyurun izleyin.

Böyle bir fiyat verdikten sonra acer mi almak daha mantıklı yoksa asus mu? 3070ti'lı model kafama pek yatmadı ancak nitro 16 güzel gibi duruyor. Ama işte bu fiyatı vercem diye kaliteli bir şey almak istiyorum yarıyolda kalmak istemiyorum bu yüzden asus modeli mantıklı geliyor. 30 serisi laptop kullandım bu yüzden de üst seviyeye geçmek istiyorum. Kafamda 4060 modelleri var. Zaten internette de 4060 ile 4070 arasında pek fark yok diyorlar.
Ben de 4060 alacaktım. 4060 / 4070 arasında çok fark olmadığı hep söyleniyor ama arada bir fiyat farkı yok hatta R9 işlemci ile TUF daha mantıklı. Bir de dediğim gibi tekrar kampanya yapılırsa çok daha mantıklı.
ROG kasası vs. daha iyi deniyor ama ben özellikten yana yaptım tercihimi. Konuya daha hakim olan arkadaşlar ekleme yapabilir, tercih sizin tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı