420mm sıvı soğutucu destekli kasa tavsiyesi

İslemci bosta 40 derece oluyor. Ultra grafik ayarli oyunlarda en yuksek 55 derece oluyor.

Çok gerekli olduğunu düşünmüyorum (bence) onun yerine 420mm sıvı soğutma parasına sistemini geliştirmek daha mantıklı olur sistemini bilmiyorum kötü bir parçası varsa onu değiştirmen daha mantıklı olacaktır sisteminizi sadece oyun oynamak içinmi kullanıyormunusunuz yoksa yayın gibi bir amaçlada kullanıyıor musunuz?

Hocam soğutma olarak aynı fanları kullanacağımızı hayel edersek bu kasamı yoksa ASUS GT 502'mi?

Kesinlikle lancool 3.

85CFM'lik 4 adet 14cm fanlar ile birlikte gelmesini geçtim özellik olarak da gayet dolu bir kasa.

Gösteriş için GT502 alana kadar O11 dynamic alırım şahsen. Ancak hava akışı istersem büyük ihtimalle bu arkadaş en iyi tercih olur.

Açıkçası 420mm sıvı soğutmaya ek para vermektense 360mm alıp geri kalan parayı da kasaya ekler NV7 alırım. Aynı şekilde GT502'ye 6K verene kadar 1,5 daha verip alırım.

Çok gerekli olduğunu düşünmüyorum (bence) onun yerine 420mm sıvı soğutma parasına sistemini geliştirmek daha mantıklı olur sistemini bilmiyorum kötü bir parçası varsa onu değiştirmen daha mantıklı olacaktır sisteminizi sadece oyun oynamak içinmi kullanıyormunusunuz yoksa yayın gibi bir amaçlada kullanıyıor musunuz?
sistemim bu sekilde hem oyun yuksek grafikli hemde yayin icin birde video duzenleme

MSI MAG B550 Tomahawk
MSI VGA GEFORCE RTX 4070 TI GAMING X TRIO 12GMSI
MSI PSU MPG A1000G PCIE5 1000W 80+ GOLD
MSI SPATIUM M390 NVMe M.2 SSD
MSI MAG Coreliquid 360R V2 360MM
AMD Ryzen 9 5900X 4.8GHZ
Kingston Fury Beast 32 GB

Sistemim bu sekilde.

MSI MAG B550 Tomahawk.
MSI VGA GeForce RTX 4070 Ti Gaming X Trio 12GM'sı.
MSI PSU MPG A1000G PCI-E5 1000W 80+ Gold.
MSI Spatium M390 NVMe M.2 SSD.
MSI MAG CoreLiquid 360r V2 360mm.
AMD Ryzen 9 5900X 4.8GHz
Kingston Fury Beast 32 GB.

Hocam size tavsiyem bütçenizi yazıp ayrı bir konu açın sisteminiz iyi gibi gözüküyor yeni bir konu açarsanız daha iyi verim alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı