43 inç televizyon için Next YE-43020FS2-4K vs. Techwood 43U904

mrhouse

Centipat
Daha fazla  
4K olan şöyle bir televizyon buldum fakat kararsız kaldım. Sizin bu fiyat seviyesinde önerebileceğiniz bir televizyon var mı? 43 inç üstü koyacağım yere sığmıyor, ondan dolayı 43 almam gerekiyor.

6K üstüne çıktığımda 50 inç 4K televizyonlar başladığı için 43 inçte 4K üstünde 6K vermek mantıksız geliyor bana. Fakat öneriniz varsa bakmak isterim. Olmazsa üniteyi değiştiririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi arasından Next daha mantıklı. Ayrıca mantıksız gelmesin hocam panel kalitesi vs. çok fark ediyor. 43 inçe 30 bin veren bile var.

Next olan webOS yani seri cihaz LG'den kırpılmış özellik olarak alınmış bir webOS ama bence o bile yeterli. Akıllı kumandayı mouse olarak kullanabiliyordun sanırsam. Biri kullanmış memnundu en son. Amazon garantisi var bir kere beğenmezsen iade edersin. Bence bu paraya bu özellik başka cihazda yok. 7500 civarına Onvo F950 serisi var bir de ama bence bu Next iyi gibi.

Next olan webOS yani seri cihaz LG'den kırpılmış özellik olarak alınmış bir webOS ama bence o bile yeterli. Akıllı kumandayı mouse olarak kullanabiliyordun sanırsam. Biri kullanmış memnundu en son. Amazon garantisi var bir kere beğenmezsen iade edersin. Bence bu paraya bu özellik başka cihazda yok. 7500 civarına Onvo F950 serisi var bir de ama bence bu Next iyi gibi.

Android olanlar kötü çalışıyor diye biraz da uzak durmak istedim. webOS da en azından problem yaşamadan kullanırız diye düşünüyorum. Haklısınız katılıyorum

Android olanlar kötü çalışıyor diye biraz da uzak durmak istedim. webOS da en azından problem yaşamadan kullanırız diye düşünüyorum. Haklısınız katılıyorum.

Android L1 lisanslı olan cihaz Onvo F800 var oda uygun vatan da gece indirim de 4300'e düşüyor ona da bakılır güzel cihaz.

1k verip 4K almak mantıklı o ayrı tabii :)

Kullanıcı yorumu Next:
Next YE-43020FS2-4K modelini 1 haftadır kullanıyorum. Her şeyi o kadar iyi ki kısa yazacağım )
📌Ürün webOS işletim sistemli olunca, tam Premium havası katıyor. Sanki LG kullanıyorum gibi.
📌Cihaz 4K olup, hiçbir takılma donma kasma sorunu yaşanmadı. 📌kanal geçişleri olsun TV'den mağazaya YouTube veya dizi platformalarına geçişi olağan üstü.
📌Özellikle kumandası sesli komutu, faresi TV'nin farkını ortaya koyuyor.
📌Sesi görüntü kalitesi efsane. Dizi film internet platformları günlük aile için tam 10/10 bir TV.
📌 3 aylık Exxen - D-Smart GO - S Sport üyeliği ücretsiz sunuyorlar.
📌Çok panel bilgilerim olmamasına rağmen uzun araştırmalarım sonucu doğru tercihi yapmışım. Adem abide zaten onaylamıştı. 👍🏻
📌Amazon üzerinden 5.750 TL'ye satın aldım. Tam 12 saat içinde teslimat sağlandı. Servis de aynı gün ücretsiz kurulumu yaptı.
📌Bu fiyat bandında alınabilecek en iyi F/P ürünü.

Android L1 lisanslı olan cihaz Onvo F800 var oda uygun vatan da gece indirim de 4300'e düşüyor ona da bakılır güzel cihaz.

1K verip 4K almak mantıklı o ayrı tabii :)

Kullanıcı yorumu Next:
Next YE-43020FS2-4K modelini 1 haftadır kullanıyorum. Her şeyi o kadar iyi ki kısa yazacağım )
📌Ürün webOS işletim sistemli olunca, tam Premium havası katıyor. Sanki LG kullanıyorum gibi.
📌Cihaz 4K olup, hiçbir takılma donma kasma sorunu yaşanmadı. 📌kanal geçişleri olsun TV'den mağazaya YouTube veya dizi platformalarına geçişi olağan üstü.
📌Özellikle kumandası sesli komutu, faresi TV'nin farkını ortaya koyuyor.
📌Sesi görüntü kalitesi efsane. Dizi film internet platformları günlük aile için tam 10/10 bir TV.
📌 3 aylık Exxen - D-Smart GO - S Sport üyeliği ücretsiz sunuyorlar.
📌Çok panel bilgilerim olmamasına rağmen uzun araştırmalarım sonucu doğru tercihi yapmışım. Adem abide zaten onaylamıştı. 👍🏻
📌Amazon üzerinden 5.750 TL'ye satın aldım. Tam 12 saat içinde teslimat sağlandı. Servis de aynı gün ücretsiz kurulumu yaptı.
📌Bu fiyat bandında alınabilecek en iyi F/P ürünü.

Bana şu modelde önerilmişti. Şu an 4300 TL A101 de fakat 4K alayım istedim kararsız kaldım. 1080p normal TV izleyecekseniz yeterli demişler. Ben TV izlemiyorum babamlar izlecek belki arada film izleyebiliriz dediler. Ondan dolayı emin olamadım.

Bana şu modelde önerilmişti. Şu an 4300 TL A101 de fakat 4K alayım istedim kararsız kaldım. 1080p normal TV izleyecekseniz yeterli demişler. Ben TV izlemiyorum babamlar izlecek belki arada film izleyebiliriz dediler. Ondan dolayı emin olamadım.

Durum şu. Bu cihaz L1 değil bildiğim kadarıyla. Bekle indirimle F800 Full lisans L1 4300 al.

Bence aradaki fiyat farkına değer.

Ama tabii sen bilirsin yine de.

Alan biri daha varmış forumda.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı