Next YE-43020FS2-4K televizyonu önerir misiniz?

Benim tek sıkıntım televizyon Web'te film açarken tarayıcıdan bazı sitelerde çöküyor :D Sizde de oluyor mu?

Evet hocam oluyor. Sertifika sorunu diyor ve siyah ekranda bırakıyor. Bilgisayarda açtığım siteyi TV kabul görmüyor. Seçiçi davranıyor bu konuda. Bu yüzden güvenilir sayfa arıyorum bazen bu sıkıcı oluyor. Geçen Loki'nin dizisini izleyemedim bu yüzden.

Bir de bazı hareketli sahnelerde görüntü ghostinge benzer yavaş bir hal alıyor. İz bırakan bir sahne görüyorum. Bazı ayarlar ile bunu düzenleyebildim fakat sizde de oluyor mu? 🙂

Evet hocam oluyor. Sertifika sorunu diyor ve siyah ekranda bırakıyor. Bilgisayarda açtığım siteyi TV kabul görmüyor. Seçiçi davranıyor bu konuda. Bu yüzden güvenilir sayfa arıyorum bazen bu sıkıcı oluyor. Geçen Loki'nin dizisini izleyemedim bu yüzden.

Bir de bazı hareketli sahnelerde görüntü ghostinge benzer yavaş bir hal alıyor. İz bırakan bir sahne görüyorum. Bazı ayarlar ile bunu düzenleyebildim fakat sizde de oluyor mu? 🙂

Bahsettiğiniz Ghosting'e hiç rastlamadım açıkçası çoğu zaman Xbox'ta takılıyorum.

Hocam televizyonu hala kullanıyorsanız alınır mı? Şu an? Birazdan sipariş vereceğim.

Alınır. Aktif olarak kullanıyorum.
Bütçesine göre epey özelliği var. Kumandası harika. Kanal gecişleri gayet iyi. Bazı Android TV'lerde yavaş oluyor ama bu hızlı.
4K yayın karasal kanallarda pek olmadığı için platform üzerinden bir şey izlemek daha tatmin edici oluyor.

Geri
Yukarı