Next YE-43020FS2-4K televizyonu önerir misiniz?

@Doktrin Hocam 4K yayın konusunda evet haklısınız. Gerçek 4K izleyemiyoruz. Daha kanallar yaygınlaşmadı çünkü. Ama şunu merak ediyorum -HD yayın yapan kanallarda örnek KanalD açık şu an sizde 4K TV'nin farkı oluyor mu? Yoksa tatsız bir görüntü mü mevcut? Hani bulutlu veya piksel piksel mi? Uzaktan baktığınız da görüntü temiz olur elbette. Yakından biraz kötü gözüküyordur.

@Doktrin Hocam 4K yayın konusunda evet haklısınız. Gerçek 4K izleyemiyoruz. Daha kanallar yaygınlaşmadı çünkü. Ama şunu merak ediyorum -HD yayın yapan kanallarda örnek KanalD açık şu an sizde 4K TV'nin farkı oluyor mu? Yoksa tatsız bir görüntü mü mevcut? Hani bulutlu veya piksel piksel mi? Uzaktan baktığınız da görüntü temiz olur elbette. Yakından biraz kötü gözüküyordur.
4K TV'nin uydu alıcısına çok etki ettiğini düşünmüyorum.Yine çok dibine girince hafif pikselleri görebiliyorsunuz.50'' de ne olur bilemiyorum.Açıkcası ben TV izlemiyorum zaten. 4K Uydu alıcıları var sanırsam ekstra alınabiliyor.Ayrıca çok tatsız bir görüntü yok çok hafif.Fakat hdmi ile xbox 4K bağladığımda dibine girsemde pikselleşme olmuyor ana menüde.

4K TV'nin uydu alıcısına çok etki ettiğini düşünmüyorum. Yine çok dibine girince hafif pikselleri görebiliyorsunuz. Açıkçası ben TV izlemiyorum zaten. 4K Uydu alıcıları var sanırsam ekstra alınabiliyor. Ayrıca çok tatsız bir görüntü yok çok hafif. Fakat HDMI ile Xbox 4K bağladığımda dibine girsemde pikselleşme olmuyor ana menüde.

Hocam sağ olun. TV konularına çoğu kişi el atmıyor. Biriyle konuşmak iyi oldu. Şu an bu TV Amazon'da indirimde. Şu inç konusu kafamı çok karıştırıyor o kadar. 50 inç olan TV'lerin piyası fırlıyor. 43 inç olanlar ideal. webOS işletim sistemini çok öneriyorlar. LG'nin "LG THINQ" uygulaması ile TV'yi açıp kapayabiliyorsunuz. Aklınızda olsun. Telefona iniyor.
Bende çok TV izlemiyorum. Sıf maç ve film/dizi (Amazon Prime) için alacağım.

Hocam sağ olun. TV konularına çoğu kişi el atmıyor. Biriyle konuşmak iyi oldu. Şu an bu TV Amazon'da indirimde. Şu inç konusu kafamı çok karıştırıyor o kadar. 50 inç olan TV'lerin piyası fırlıyor. 43 inç olanlar ideal. webOS işletim sistemini çok öneriyorlar. LG'nin "LG THINQ" uygulaması ile TV'yi açıp kapayabiliyorsunuz. Aklınızda olsun. Telefona iniyor.
Bende çok TV izlemiyorum. Sıf maç ve film/dizi (Amazon Prime) için alacağım.
Eğer çok izlemiyorsanız tv(ulusal kanallar)tavsiye ederim 50 inch. Beğenmezseniz amazon 30 gün içinde iade alıyor zaten sıkıntı olmaz. Fakat sizden büyük ihtimal kurulum parası alacaklar ister duvar ister masaya kurdurun tahminimce.Şikayetvar'da 600 lira kurulum ücreti almışlar birinden.Mutlaka sorun next müşteri hizmetlerine.Ben de amazondan aldım kolay gelsin ile çalışıyorlar kafa rahat oluyor.
Bu gün tarayıcıda film açmayı denedim gayet güzel açılıyor bu arada.

Eğer çok izlemiyorsanız TV(ulusal kanallar)tavsiye ederim 50 inch. Beğenmezseniz Amazon 30 gün içinde iade alıyor zaten sıkıntı olmaz. Fakat sizden büyük ihtimal kurulum parası alacaklar ister duvar ister masaya kurdurun tahminimce. Şikayetvar'da 600 lira kurulum ücreti almışlar birinden. Mutlaka sorun Next müşteri hizmetlerine. Ben de Amazon'dan aldım kolay gelsin ile çalışıyorlar kafa rahat oluyor.
Bugün tarayıcıda film açmayı denedim gayet güzel açılıyor bu arada.

Hocam dün akşam sizle konuştuktan sonra ürünü sipariş ettim. Akşam 10'da sipariş ettim bugün öğlen tam 1'de eve teslim ettiler. Android önermiyorlardı. WebOS'un LG'nin sistemi olması ve yavaşlamaması + akıllı kumandası çok cezbetti beni. Bir de Amazon Prime var ücretsiz çat diye getirdiler. Henüz eve geçmedim gidince açacağım.
Next'in çağrı merkezi biraz tırt affedersin. Ulaşmak zaman aldı. Kaydımı alırken modeli sordular ve "ücret olmadığını" dile getirdi kadın. Ben bugün VESA aparatı sipariş ettim. Duvara monte etme işçiliği alacaklarmış. Onu sorarsınız servise dedi. Henüz fiyatı bilmiyorum. Aradıklarında öğreneceğim. Umarım yarın gelirler.

Hocam dün akşam sizle konuştuktan sonra ürünü sipariş ettim. Akşam 10'da sipariş ettim bugün öğlen tam 1'de eve teslim ettiler. Android önermiyorlardı. WebOS'un LG'nin sistemi olması ve yavaşlamaması + akıllı kumandası çok cezbetti beni. Bir de Amazon Prime var ücretsiz çat diye getirdiler. Henüz eve geçmedim gidince açacağım.
Next'in çağrı merkezi biraz tırt affedersin. Ulaşmak zaman aldı. Kaydımı alırken modeli sordular ve "ücret olmadığını" dile getirdi kadın. Ben bugün VESA aparatı sipariş ettim. Duvara monte etme işçiliği alacaklarmış. Onu sorarsınız servise dedi. Henüz fiyatı bilmiyorum. Aradıklarında öğreneceğim. Umarım yarın gelirler.

Kendi kutusunda çıkmıyor duvar aparatı iyi yapmışsınız. Dediğim gibi servis biraz tırt. Bana 2.gün geldiler. Tavsiyem açmayın televizyonu. Kumandası gerçekten çok iyi.
Hayırlı olsun.

Kendi kutusunda çıkmıyor duvar aparatı iyi yapmışsınız. Dediğim gibi servis biraz tırt. Bana 2.gün geldiler. Tavsiyem açmayın televizyonu. Kumandası gerçekten çok iyi.
Hayırlı olsun.
Hocam bu tv yi xbox series S ve Netflix izlemek için aldım. Önerir misiniz? 5.499'a aldım amazondan.

Yeni konular

Geri
Yukarı