4300 TL EXPER Xcellerator Q5V-G05 Laptop

Bu Exper Q5V G08 bende var gayet memnunum. Teknik servisi süreci resimli olarak sitesi üzerinden takip etme imkanı sunuyor. Ben vatandan 3500 Tl ye almıştım (şuan 4000 civarı) 2 ay oldu hemen hemen ekran kartı 960m 2 tane mSata Ssd yuvası mevcut. İsınma elini rahatsız edecek kadar değil bence kasası da güzel. Oyunlar hakkında fps merak ediyorsan. Şuana kadar oynadığım birkaç oyun fps değerleri şöyle( maksimum ayarlar)

Pes 2015 ve Nfs Rivals sabit 60 fps
Call of juarez gunslinger 135-145 fps
Tom clancy's Ghost Recon Future Soldier 62 fps
Tactical intervention 80 fps
Team fortress 2 80 90 fps ( gibiydi yanlış hatırlamıyorsam)
Spintires ve Eurotrack2 de oynadım performansları iyiydi ama fps değerlerini hatırlamıyorum.
Üründen tek şikayetim (aslında şikayet sayılmaz) Windows 10 muhabbetine etkinleşmemeden dolayı 7 kere yukselttim sayelerinde aslında bu üründen değilde hem Exper hem de Microsoft'un yüzünden olan birşeydi.

Monster'in GTX 960M bulunan modellerine SSD eklerseniz daha uyguna gelecektir ve daha kaliteli olacaktır benim görüşüm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı