MONSTER® Huma H3 V1.3 13.3" vs EXPER Xcellerator Q5V-G05 15.6''

Ben şahsen Monster öneren arkadaşlar için şunu diyebilirim servisi rezildi başımıza geldi daha önce. Yanlış anlaşılmasin Experi övmüyorum ama servis olayı benim çok hoşuma gitmişti fotografla aşamalı netten günü gününe takip edebilmiştim servisi hakkında tecrübem budur. Fakat bu Experin kasasıyla Monster'ın Abra'sı aynı kasa. Eğer fiyat o kadar artacaksa ve ekran kartı 860m olsun diyorsanız daha ucuza Msi olması lazım Vatan'da. Bu Excellerator dolar arttıkça uçuyor ama Msi sabit kaldı hala takip ediyorum.

Ek olarak 13.3 " ekran tavsiye etmem. 15.6 " idealdir.

Oyunları yüksek ayarda oynamak istiyorsan MONSTER® TULPAR T5 V4.1.1 15.6" bu modeli tavsiye ederim, ha eğer o kadar bütçe yoksa 8 GB RAM olan V4.1'e bakabilirsiniz, ekran kartı senin alacaklarından çok daha güçlü. GTX 860M < GTX 960M < GTX 870M < GTX 880M < GTX 970M < GTX 980M buradan da anlayabileceğin gibi GTX 970M, GTX 880M'den bile daha güçlü. @Kupakralı Monster'ın servisiyle ilgili ne yaşadınız?

Bundan 4 yıl ( 3 te olabilir) o zamanlar Ogame hastasıyız ev arkadaşımın Asus notebook bozuldu bizde iadeyi nakit alıcaz diye seviniyoruz bende o ara laptop bakıyorum tabi gamebook falan bilmiyoruz o zaman maksat işte paraları ve ekran kartlarındaki rakamları karşılaştırıyoruz falan iki tane alacağız lafta :) birde mühendislik öğrencisiyiz ne alsak ne alsak düşünüyoruz bende tabi Casper a lanet etmişim o zaman. Ogame deki ittifak arkadaşlarımıza sorduk o zamana kadar hiç duymadığım bir marka (Monster) al dedi bir arkadaş nedir ne değildir derken işte sipariş o zaman şu usüldeydi parayı veriyorsunuz 1 ayda veya falanca sürede size geliyor ,6 ayda gelmedi makine ara ara telefonlara bile bakmadılar. Arada açıp size oyun puanı vereceğiz özür dileriz diyorlar ama ne gelen var ne giden 6 ayda ne teknolojiler çıkıyor. Benim maddi durumum pek iyi değildi yazın çalışıp almam gerekiyordu. Okul başladı tüm arkadaşlar kurslara gitti (Autocad 3dmax vs) ben parasını verdiğim ürünü alamadım. Sap2000 idecad gibi dersleri de alamadım e elde makine yok. İhtarname çektik para iadesi talep ettik şükür paramızı aldık. Benim ev arkadaşı da Asus makineyi Vatanda değiştirdi(değerinde hediye çekiyle) gitti Vaio aldı kardeşine verdi sonra kendi gitti Monster aldı ürün 4 kere ölü pikselden garantiye gitti. Hayrını göremedik anlayacağınız. Bu şekilde.

Pek oyun oynayan biri değilsen bu kadar yüksek bir makine almanı gerektirmez. Ayrıca bunlar şarjı uzun gitmez ve serin bir notebook kullanımı sana sağlayamayacaklarından daha farklı marka ve ürünlere yönelmen gerekmekte. Zira bu ürünler ısınır donanımı kuvvetli harici bir soğutucu kullanman gerekir. Foruma baka bilirsin monster alıp 6 ay sonra ısınmaya başlayınca soğutucu arayan bir sürü insan var.

Pek oyun oynayan biri değilsen bu kadar yüksek bir makine almanı gerektirmez. Ayrıca bunlar şarjı uzun gitmez ve serin bir notebook kullanımı sana sağlayamayacaklarından daha farklı marka ve ürünlere yönelmen gerekmekte. Zira bu ürünler ısınır donanımı kuvvetli harici bir soğutucu kullanman gerekir. Foruma baka bilirsin monster alıp 6 ay sonra ısınmaya başlayınca soğutucu arayan bir sürü insan var.
Açıkcası güçlü bir makine almak istiyorum çünkü beni, en az 10 yıl idare etsin, diye...

Güncel.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı